امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۶:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66946
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیاوش شعبانپور در حمایت از مجید بهرامی نمایش «دو مرغابی در مه» پنجشنبه 15 اسفند ماه مصادف با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیاوش شعبانپور در حمایت از مجید بهرامی نمایش «دو مرغابی در مه» پنجشنبه 15 اسفند ماه مصادف با 6 مارچ را روی صحنه برد. نمایشی که دو نوبت اجرا شد و در هر دو اجرا سالن پر بود از ایرانی‌هایی که صف کشیده بودند تا پیام عشق و انسان دوستی خود را برای مجید بهرامی بفرستند. در ابتدای نمایش هم دل نوشته‌ای از مجید بهرامی برای تماشاگران خوانده شد.

«دو مرغابی در مه» با بازی غزال پرتو و سیاوش شعبانپور در حالی به روی صحنه رفت که در آن محمد یعقوبی نویسنده و کارگردان تئاتر، نصرت پرتوی، نیاز سلیمی، پویان طباطبایی، ساسان قهرمان، محمود رمضانی، بنفشه طاهریان، پوریا روحانی‌فرد و یزدان تبریزی به عنوان صداپیشه همکاری داشتند.

سیاوش شعبانپور، کارگردان و بازیگر این نمایش در این باره گفت: وقتی از موضوع آگاه شدم که یک هم وطن و یکی از اعضای خانواده تئاتر، با بیماری سرطان دست به گریبان است، تصمیم گرفتم نمایشی را برای حمایت از او روی صحنه ببرم. ضمن اینکه وقتی این موضوع را با جمعی از دوستان هنرمند مقیم تورنتو درمیان گذاشتم، هریک از آنها با روی گشاده در این کار سهیم شدند. معتقدم  حضور هنرمندانی که به عنوان صداپیشه در این نمایش حضور داشتند، کار را زیباتر و استقبال گرم مردم هم انرژی آن را بیشتر کرد. خوشحالم که همه با کمک هم توانستیم قدمی در این راه برداریم.

پوریا روحانی‌فرد بازیگردان، سینا شهرستانی طراح صدا، پویان طباطبایی عکاس و بابک گلپور روابط عمومی نمایش بودند که در کنار بازیگران و صداپیشه‌ها، داوطلبانه و به شکل افتخاری در این کار فعالیت داشتند. قرار است تمامی عواید حاصل از این نمایش جهت کمک به هزینه‌های درمانی مجید بهرامی، فرستاده می‌شود. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها