امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۵:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66949
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جلسه کارگروه بررسی کاهش سقف عناوین ناشران به منظور تسهیل جهت حضور در  بیست و هفتمین نمایشگاه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جلسه کارگروه بررسی کاهش سقف عناوین ناشران به منظور تسهیل جهت حضور در  بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران روز چهارشنبه (14 اسفند ماه) برگزار شد.

در این نشست مقرر شد، ناشرانی که تعداد کل آثار آن‌ها تا سقف 25 عنوان است به شرط محتوای کیفی آثار در نمایشگاه حضور داشته باشند.

بر اساس این گزارش، پرونده‌های این ناشران در تشکل‌های نشر بررسی می‌شود و پس از تایید محتوای کیفی آثار از سوی تشکل‌‌های نشر، اجازه حضور این دسته از  ناشران در بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران صادر خواهد شد.

بر اساس قوانین مشخص شده برای نمایشگاه کتاب تهران، ناشران کودک و نوجوان باید در سه سال گذشته 40 عنوان کتاب منتشر کرده باشند که 15 عنوان از این آثار باید چاپ اول باشد. همچنین ناشران بزرگسال نیز باید 35 عنوان کتاب داشته باشند که 15 عنوان از آن‌ها چاپ اولی باشد.

همچنین بر اساس مصوبات این جلسه ناشرانی که تعداد ‌آثار آن‌‌ها کمتر از 25 عنوان است نیز می‌توانند به طور مشترک با ناشران دیگر یا در قالب نمایندگی‌های نشر در بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران حضور داشته باشند.

ناشرانی که قصد دارند به صورت مشترک در نمایشگاه کتاب تهران شرکت داشته باشند باید سایر مقررات ثبت‌نام را رعایت کنند و از آن‌ها عدول نکنند.

این کارگروه با حضور محمد الهیاری، معاون فرهنگی و اجرایی بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران، احمد کمالی نژاد، مدیر کمیته ناشران داخلی، محمود آموزگار، دبیر اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران، سید محمود حسینی، مدیر عامل شرکت تعاونی ناشران وکتابفروشان قم، محمودرضا برازش، مدیرکل دفتر چاپ و نشر، حسین صفری، مدیر کمیته اجرایی، نیکنام حسین‌پور، مدیر کمیته رفاهی برگزار شد.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها