امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۳:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66953
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 89
احمد کمالی نژاد، مدیر کمیته ناشران داخلی نمایشگاه بیست و هفتم کتاب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

احمد کمالی نژاد، مدیر کمیته ناشران داخلی نمایشگاه بیست و هفتم کتاب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون تشکیل کارگروه بررسی ضوابط  ناشران داخلی و اخذ این تصمیم که ناشرانی که تعداد کل آثار آن‌ها تا سقف 25 عنوان است به شرط محتوای کیفی آثار می‌توانند در نمایشگاه حضور داشته باشند، اظهار داشت: این رویه در سال‌های گذشته هم بوده است به این دلیل که تعدادی از ناشران نمی‌توانستند در نمایشگاه حضور یابند، در جلسه شورای برنامه‌ریزی نمایشگاه کتاب قرار شد یک کارگروهی در بخش ناشران داخلی تشکیل شود.

وی ادامه داد، این کارگروه تشکیل شد از این رو تصمیم گرفته شد تعداد عناوین به 25 عنوان کاهش یابد اما با توجه به محتوای کیفی آثار این مهم محقق خواهد شد.

کمالی‌نژاد در پاسخ به اینکه آیا ناشرانی که تا 25 عنوان منتشر کرده باشند می‌توانند در نمایشگاه شرکت کنند، ابراز داشت: البته باید توجه داشت که مهلت ثبت نام تمام شده است، ناشرانی که مشروط ثبت نام کرده‌اند با توجه به فراهم شدن شرایط می‌توانند در نمایشگاه حضور یابند. ناشرانی که در هنگام ثبت نام اطلاعات خود را ارائه کرده بودند و ثبت نامی مشروطی داشتند می‌توانند از این فرصت استفاده کنند و در نمایشگاه حضور یابند.

وی در پاسخ به اینکه با وجود این مزیت رشد چند درصدی ناشران را در نمایشگاه کتاب شاهد خواهیم بود، گفت: نمی‌توان در حال حاضر پیش بینی داشت.

همچنین بر اساس مصوبات این جلسه ناشرانی که تعداد ‌آثار آن‌‌ها کمتر از 25 عنوان است نیز می‌توانند به طور مشترک با ناشران دیگر یا در قالب نمایندگی‌های نشر در بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران حضور داشته باشند.

انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها