امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66962
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این آلبوم شش قطعه به نام های «توی چشات نوشته»، «صدای او می‌آید»، «صدای سبز باران»، «موج»، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این آلبوم شش قطعه به نام های «توی چشات نوشته»، «صدای او می‌آید»، «صدای سبز باران»، «موج»، «ساز و آواز بیات اصفهان» و «نسیم سحر» دارد که در این اثر علاوه بر قطعات جدید، تعدادی از ساخته های قدیم استاد همایون خرم را نیز میشنویم که هنوز ناشنیده و یا کم شنیده مانده اند. در عین حال زیبایی و تاثیر گذاری آنها کمتر از آثار بارها شنیده شده نیست و شنیدن آنها برای شنوایی امروز ما به واقع، تازه است.

تنظیم قطعات آلبوم «صدای سبز باران» را بابک شهرکی (از شاگردان همایون خرم) انجام داده است، همچنین غزال ناظر فصیحی به عنوان نوازنده پیانو، قربانی را در قطعه ساز و آواز بیات اصفهان همراهی کرده است. قطعات این اثر بر اساس اشعاری از محمدعلی شیرازی، کریم فکور، اکبر آزاد، شهرآشوب، کیوان شاهبداغی و هدایت الله نیرسینا ساخته شده اند.

شایان ذکر است که خواننده این اثر فرزاد قربانی در محضر استادان بزرگ آواز از جمله صدیق تعریف، مظفر شفیعی، دکتر حسین عمومی و علی اصغر شاه زیدی سالها به هنر آموزی پرداخته است. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار