امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۷:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66966
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 38
«مرتضی خدمتکار» رئیس اداره آموزش معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص شایعه حذف آزمون حفظ و مفاهیم این وزارتخانه اظهار داشت: خبر حذف ...

«مرتضی خدمتکار» رئیس اداره آموزش معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص شایعه حذف آزمون حفظ و مفاهیم این وزارتخانه اظهار داشت: خبر حذف آزمون حفظ، ترجمه، تفسیر و مفاهیم قرآن کریم وزارت ارشاد شایعه‌ای بیش نیست و این آزمون با کمی تأخیر برگزار خواهد شد.

وی در خصوص دلایل تأخیر در برگزاری این آزمون اظهار داشت: آزمون ما طبق برنامه هر سال اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود، اما امسال با توجه به مشکلات مالی و بدهی‌های معاونت و با نظر حجت‌الاسلام حشمتی معاون قرآن و عترت وزارت ارشاد، آزمون تا رسیدن بودجه سال 1393 برگزار نخواهد شد.

خدمتکار با اشاره به برگزاری آزمون اظهار داشت: تأخیر در برگزاری آزمون به معنی حذف آن نیست و به محض رسیدن بودجه برنامه‌ریزی‌ها برای برگزاری آزمون انجام می‌شود، زیرا نظر حجت‌الاسلام حشمتی این است که اگر برنامه‌ریزی‌ کنیم و بودجه نرسد به مشکل بر می‌خوریم.

مسئول آموزش معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد درباره تعداد آزمون‌های سال 1393 گفت: برنامه ما برای براگزاری آزمون تا پیش از این برگزاری دو آزمون در سال بود، اما برای سال 1393 ابتدا منتظر بودجه و نظر شخص حجت‌الاسلام حشمتی هستیم.

انتهای پیام/ت
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها