امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۵:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66986
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دومین نشست کارگروه قوانین و مقررات بر اساس برنامه در تاریخ 13 اسفند ماه در دفتر چاپ و نشر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دومین نشست کارگروه قوانین و مقررات بر اساس برنامه در تاریخ 13 اسفند ماه در دفتر چاپ و نشر برگزار شد.

در این جلسه ضمن ارایه گزارش کمیته‌های سه‌گانه، شرایط تاسیس در دو بخش خاص و عمومی واحدهای چاپی مطرح شد و مورد بحث و تبادل نظر اعضا قرار گرفت.

در این جلسه مقرر شد کمیته‌های مرتبط نظرات ارایه شده اعضا را بنا به اولویت جمع‌بندی کنند و در نشست بعدی مورد بررسی قرار گیرد.

در این نشست محمودرضا برازش مدیرکل دفتر چاپ و نشر، علی نیکوسخن رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران، جهانگیر رضایی رئیس اتحادیه چاپخانه داران استان قم، رحمان باغبان‌نژاد نماینده اتحادیه چاپ استان خراسان رضوی، مریم خواجوی نماینده اداره کل حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سعید بهروان کارشناس مسئول حوزه چاپ استان البرز و نیز مدیران و کارشناسان اداره کل چاپ و نشر حضور داشتند.

نخستین جلسه اداره کل چاپ و نشر در راستای بهره‌گیری از تخصص اصحاب صنعت چاپ و نشر در راستای رفع موانع و مشکلات و دغدغه های این صنعت در تاریخ 29 بهمن ماه تشکیل شد. در نخستین نشست کارگروه قوانین و مقررات بر تشکیل سه کمیته جهت بررسی مشکلات در حوزه قوانین تاکید شد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها