امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۲:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6699
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۹
تعداد بازدید: 188
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، حجت‌الاسلام مهدی طائب بعدازظهر امروز در سالن خلیج فارس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، حجت‌الاسلام مهدی طائب بعدازظهر امروز در سالن خلیج فارس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان اظهار داشت: منابع خبری نبش قبر و ربودن جنازه وی را تأیید کرده‌اند.

وی افزود: طبق نظر این منابع خونی که هنگام دفن «حجر بن عدی» روی جنازه وی وجود داشت پس از نبش قبر نیز تازه بود. 

فرمانده قرارگاه راهبردی عمار خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام با این دیدگاه که با نبش قبر «حجر بن عدی» با تعدادی استخوان مواجه می‌شوند و آنگاه می‌توانند شیعه را مشرک و باطل معرفی کنند، برای تحریک وهابیان و جبران کمبود نیروی خود، قبر این صحابی پیامبر (ص) و امیرالمومنین (ع) را نبش کردند.

طائب ادامه داد: حمله رژیم صهیونیستی علیه سوریه نیز نتوانست آنها را به اهدافشان برساند و با اعتراض جهان عرب اتحاد علیه سوریه شکست.

به گفته وی، گاهی اوقات تصمیمات اشتباه ممکن است زودتر پیچ تاریخی را به وجود آورده و هرج و مرج ایجاد کند.

فرمانده قرارگاه عمار گفت: با حمله رژیم صهیونیستی به سوریه پوتین مانده بود که چه تصمیمی بگیرد، آیا علیه رژیم صهیونیستی جنگ شود یا نشود؟ اگر رژیم صهیونیستی را بزند، جنگ را تا کجا به پیش ببرد؟ 

فرمانده قرارگاه عمار یاسر ادامه داد: به بشار اسد پیشنهاد داده شد تا نیروی مردمی ایجاد کند، اکنون 60 هزار نیروی مردمی در کف خیابان شهر را از ارتش تحویل گرفته‌اند.

طائب با بیان اینکه حزب‌الله لبنان در بحران سوریه دخالت نظامی نکرده است، اظهار داشت: حزب‌الله زینبیه را تحویل گرفت.

به گفته وی، تبدیل شدن «منطقه جولان» به «منطقه مقاومت» از سوی بشار اسد ایده بسیار خوبی است و آن یعنی اینکه این منطقه متعلق به سوریه است و تاکنون طبق نظر سازمان ملل آتش بس را پذیرفته بودیم؛ اکنون که رژیم صهیونیستی حمله کرده ما هم همانند حزب‌الله لبنان که با مقاومت جنوب این کشور را تحویل گرفت، جولان را با مقاومت از رژیم صهیونیستی تحویل می‌گیریم.

انتهای پیام/83003/ذ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها