امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۰:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67001
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 73
سید محمدجواد علمی رتبه نخست مسابقه تلویریونی اسرا در رشته قرائت تقلیدی از استاد مصطفی اسماعیل در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان ...

سید محمدجواد علمی رتبه نخست مسابقه تلویریونی اسرا در رشته قرائت تقلیدی از استاد مصطفی اسماعیل در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به علاقه خود به تلاوت قرآن اظهار داشت: محیط خانواده و همچنین تشویق‌های پدر و مادرم باعث شد که بتوانم وارد عرصه تلاوت قرآن شده و با یاری و حمایت اساتید قرآنی در این راه پیشرفت کنم.

برنامه اسرا علاقه‌مندان به امور قرآنی را چندین برابر می‌کند

این قاری نوجوان مشهدی که تنها 13 سال دارد، ادامه داد: پس از اینکه تصمیم گرفتم به امور قرآنی بپردازم در جلسات و کلاس‌های قرآنی شرکت کردم تا از این طریق نحوه قرائت قرآن را به صورت اصولی فراگیرم که در این راه استاد «فاطمی» که در مشهد کلاس قرآن برگزار می‌کند، نقش به سزایی در ارتقای توانمندی‌هایم در این عرصه داشت.

تلاوت قرآن توسط «سید محمدجواد علمی» در اختتامیه سومین دوره برنامه تلویزیونی اسرا


وی در خصوص برنامه تلویزیونی اسرا خاطر نشان کرد: این برنامه می‌تواند علاقه‌مندان به امور قرآنی را چند برابر کند چرا که جذابیت‌های بسیاری به ویژه برای نوجوانان دارد بر همین اساس اگر ضعف‌های محدود این برنامه برطرف شود به طور حتم در سال‌های آینده با شناسایی فعالان قرآنی می‌تواند در عرصه‌های قرآنی پیشگام باشد.

آیین‌نامه مسابقه تلویزیونی اسرا در اختیار متسابقان قرار گیرد

علمی، ضعف آیین‌نامه‌ای را یکی از مهم‌ترین مشکلات مسابقه تلویزیونی اسرا عنوان کرد و گفت: هم‌اکنون آیین‌نامه مسابقات تلویزیونی اسرا برای متسابقان به روشنی مشخص نیست بر همین اساس افراد در مورد نحوه داوری اطلاعات دقیقی ندارد به همین جهت برای ارتقای این مسابقات باید آیین‌نامه تهیه و در اختیار متسابقان قرار گیرد تا افراد با انگیزه و توانمندی بیشتری بتوانند در این مسابقات شرکت کنند.

این قاری نوجوان کشورمان تصریح کرد: خوشحالم که توانستم در مسابقات اسرا رتبه نخست را کسب کنم البته به خاطر این موفقیت احساس غرور نمی‌کنم چرا که این پیروزی را آغازگر مسیری طولانی برای ارتقای سطح توانمندی‌هایم می‌دانم و فکر می‌کنم با این موفقیت مسئولیتم در برابر قرآن بیشتر شده است بنابراین باید تلاش بیشتری داشته باشم تا بتوانم به طور شایسته به فعالیت‌های قرآنی بپردازم.

حفظ قرآن دریچه‌ای رو به روشنی است

رتبه نخست مسابقه تلویزیونی اسرا در رشته قرائت تقلیدی از استاد مصطفی اسماعیل در خصوص برنامه‌های قرآنی خود ادامه داد: سعی دارم پس از کسب توانمندی در رشته قرائت به حفظ قرآن بپردازم چرا که به حفظ قرآن علاقه بسیاری دارم و حس می‌کنم با حفظ قرآن دریچه‌های بیشتری به رویم باز خواهد شد به همین دلیل به هم‌سالان خود توصیه می‌کنم در هر جا که هستند به فعالیت‌های قرآنی بپردازند چرا که ورود در این عرصه از ارزش بسیاری برخوردار است و می‌تواند در پیشرفت آنها در تمامی امور مؤثر باشد.
انتهای پیام/ت
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها