امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۹:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67002
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور در بیعت مجدد دستگاه‌های فرهنگی کشور با رهبر فرزانه انقلاب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور در بیعت مجدد دستگاه‌های فرهنگی کشور با رهبر فرزانه انقلاب بیانیه‌ای صادر کرد.
در این بیانیه آمده است:

محکم­ترین تکیه ­گاه انقلاب اسلامی فرهنگ است به همین جهت، که انقلاب اسلامی ایران را انقلابی فرهنگی می­ دانیم و همه دستاوردهای سیاسی و اقتصادی آن را در ذیل تحولات فرهنگی تفسیر می­‌کنیم و هم از این روست که همواره فرهنگ کشور مورد توجه خاص مقام معظم رهبری، علمای اعلام، مسئولین و علی­ الخصوص مسئولین فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است.

اظهار نگرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی از وضعیت فرهنگی کشور که در دیدار با نمایندگان مجلس خبرگان اعلام شد وظیفه­‌ای سنگین بر دوش همه فعالان عرصه فرهنگ نهاد تا با نگاهی قرارگاهی به مقوله فرهنگ، کلیه­ دستگاه­‌های متولی همسو و هم جهت نسبت به تعالی فرهنگ و تحقق اخلاق در جامعه و رفع موانع اهتمام نمایند.

موضوعات فرهنگی به جهت ویژگی ذاتی، دیریاب و زمان برند لکن بر همه مدیران و مسئولان فرهنگی مؤمن و متعهد و انقلابی کشورمان فرض است که برای رفع دغدغه­ بحق مقام معظم رهبری با تحلیل و بررسی عالمانه­ روند تحولات فرهنگی، از تمامی ظرفیت نسل جوان و متدین امروز برای تقویت جریان فرهنگی و تحکیم آن که زیربنای ایستادگی، رشد، بالندگی و حرکت نظام اسلامی است نهایت استفاده را ببرند.

دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور که مسئولیت سیاست­گذاری، برنامه­ ریزی و نظارت بر فرهنگ عمومی را بر عهده دارد از کلیه دستگاه‌ های عضو شورا و سایر دستگاه­های فرهنگی می­ خواهد که ضمن بررسی عملکرد گذشته خود، مسئولیت مهم «خودنگری و بازیابی وظیفه» را انجام داده و رهنمودهای فرهنگی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را همواره نصب­ العین خود قرار دهند.

در این راه به فضل الهی و الطاف پیاپی حضرت ولیعصر (عج) امیدوار هستیم.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها