امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۳:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67045
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۴
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرنگار سرویس فضای مجازی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پی سخنان روز گذشته حجت‌الاسلام روحانی در جشنواره مطبوعات یادداشت ...

به گزارش خبرنگار سرویس فضای مجازی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پی سخنان روز گذشته حجت‌الاسلام روحانی در جشنواره مطبوعات یادداشت نویسان 5 روزنامه مطرح کشور، انتقادات و پیشنهاداتی را خطاب به رئیس‌جمهور مطرح کردند.
 حسین شریعتمداری در یادداشت خود مشتی از خروار هتاکی‌های صورت گرفته در سال‌های اخیر از سوی برخی روزنامه‌های اصلاح طلب را به رئیس جمهور یادآوری کرد.

مدیر مسئول روزنامه کیهان در این خصوص نوشت: جناب آقای دکتر روحانی! رئیس‌جمهور محترم، لطفا به آنچه در پی می‌آید توجه فرمایید...
 همچنین مهدی محمدی در روزنامه وطن امروز از رئیس جمهور 30 دقیقه وقت برای انتقاد خواست!

متن کامل یادداشت این کارشناس رسانه را اینجا بخوانید.
 مدیرمسئول روزنامه رسالت هم در بخشی از یادداشت خود در این روزنامه تاکید کرد: رئیس جمهور هم باید بداند یک رسانه حامی دولت در طراحی پیام خود در برهم زدن امنیت ملی و امنیت قضائی چه شاهکاری انجام می‌دهد.

متن یادداشت محمد کاظم انبارلویی را اینجا بخوانید.
 


 

محمد صفری نیز در روزنامه سیاست روز ضمن انتقاد از سخنان دیروز رئیس جمهور، از دولت خواست آستانه نقدپذیری‌اش را بالا ببرد.

ادامه یادداشت محمد صفری را اینجا بخوانید.
 


 

همچنین عبدالله گنجی طی یادداشتی در روزنامه جوان نوشت: سخنرانی رضوی‌فقیه را باید در کنار اقدام روزنامه بهار و موضع اخیر روزنامه آسمان ارزیابی کرد که اثبات شد تجدیدنظر‌طلبی به امری ذاتی برای این جماعت تبدیل شده و تحولات زمانی و اجتماعی نیز به اصلاح آن کمکی نخواهد کرد.

متن کامل یاداشت عبدالله گنجی را اینجا بخوانید.
 
بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها