امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۹:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67084
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۷
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیروس مقدم در حاشیه مراسم نمادین رونمایی از پیراهن تیم ملی در سریال پایتخت سه ...

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیروس مقدم در حاشیه مراسم نمادین رونمایی از پیراهن تیم ملی در سریال پایتخت سه اظهار داشت: شوهرخواهر نقی شغلش محیط‌بان است و در شمال زندگی می‌کند و زمانی که توسط چند شکارچی غیرمجاز که می‌خواستند یک پلنگ را شکار کنند در جهت حفظ آن تیر می‌خورد، قرار می‌شود در مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی از او به عنوان یک محیط‌بان تقدیر و تشکر شود.

وی ادامه داد: همین مسائل باعث شد تا این مراسم برگزار شود و همچنین تقدیر و تشکری از محیط‌بانان شود که زحمت و تلاش بسیاری انجام می‌دهند.

این کارگردان در خصوص ورود فوتبالی‌ها به عرصه بازیگری اظهار داشت: در پایتخت همه افراد نقش خودشان را بازی کرده‌اند. کفاشیان هم همان صحبت‌هایی را کرد که در مراسم رونمایی انجام داده بود. ورزشکاری در سریال پایتخت اضافه نشده است اما اگر چنین اتفاقی هم رخ می‌دهد و ورزشکاران به عرصه بازیگری می‌آیند اتفاق خوبی است اگر استعدادش وجود داشته باشد چه اشکالی دارد. پژمان جمشیدی هم عملکرد خوبی در بازیگری داشت و در واقع کار نویی را ارائه داد.

مقدم در مورد حضور کفاشیان به عنوان بازیگر اظهار داشت: اتفاقاً کفاشیان بازی خوبی انجام داد و به او گفتم که استعدادش را دارد و اگر روزی از فوتبال رفت به عرصه بازیگری بیاید او به صورت بداهه صحبت‌های خود را انجام داد البته نماینده محیط زیست هم مسلط و خوب کار خود را انجام داد. بدون هیچ مشکلی ما این سکانس را اجرا کردیم.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها