امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۰:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67092
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی دایی در گفت‌وگویی در خصوص دلایل برگزاری تمرینات پرسپولیس در مازندران اظهار داشت: به خاطر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی دایی در گفت‌وگویی در خصوص دلایل برگزاری تمرینات پرسپولیس در مازندران اظهار داشت: به خاطر شرایط آب و هوایی رشت و چمن مصنوعی داماش تصمیم گرفتیم تا تمرینات خود را که مشابه رشت است در مازندران دنبال کنیم تا با چمن مصنوعی و شرایط آب و هوایی بیشتر آشنا و نزدیک شویم.

وی افزود: کار سختی را در بازی مقابل داماش داریم اما سه امتیاز بازی را می‌خواهیم تا امیدوارانه‌تر به بازی‌های بعدی فکر کنیم. البته داماش برای نیفتادن می‌جنگد و ما برای حضور در کورس قهرمانان می‌جنگیم کار خیلی سخت است.

وی در پاسخ به سؤالی که آیا با توجه به تغییرات باز هم می‌خواهید در پرسپولیس بمانید یا خیر،‌ گفت: من قبلاً هم گفتم قرارداد ما با پرسپولیس سه ساله است و برنامه‌ریزی سه‌ساله کرده‌ام، می‌خواهم برنامه‌هایم را در سه سال اجرایی کنم تا ان‌شاءلله به هدفم برسم.

سرمربی سرخپوشان در پاسخ به سؤالی که آیا قهرمان می‌شوید یا خیر،‌ گفت: پیش‌بینی قهرمانی کار بسیار سختی است و نمی‌شود پیش‌بینی کرد اما با توجه به توان بازیکنانم در تمام بازی‌ها با تمام وجود و برای شادی دل هواداران برای سه امتیاز به میدان می‌رویم تا بتوانیم به هدف‌مان برسیم.
انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها