امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۴:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67095
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی به طرح دو فوریتی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی به طرح دو فوریتی تغییر ترکیب اعضای کمیسیون تلفیق رای دادند.

عبدالکریم حسین‌زاده نماینده مردم نقده در مجلس شورای اسلامی به عنوان یکی از متقاضیان این طرح در سخنانی اظهار کرد: امروزه نظامات برنامه‌ریزی و بودجه‌ریزی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و هرچه بودجه‌ریزی با واقعیات مطابقت داشته باشد درصد تحقق پذیری افزایش می‌یابد.

وی افزود: متاسفانه در نظامات توسعه‌ای و برنامه‌ریزی چه سند چشم‌انداز و برنامه ‌های توسعه درصدتحقق پذیری کاهش داشته و میزان انحراف معیار پایین‌تر بوده است.

حسین زاده  با اشاره به اصلاح ساختار کمیسیون تلفیق گفت: آنچه در بودجه‌ریزی محل بحث است با اعداد و ‌ارقام سرکار دارد که این اعداد بار معنایی اجتماعی،‌سیاسی، فرهنگی و امنیتی دارد لذا برای بهبود و تقویت بار معنایی بایستی چیدمان کمسییون تلفیق مورد بازنگری و تجدید نظر قرار گیرد.

وی خاطر نشان کرد: شاهد هستیم بعد از اتمام بررسی بودجه در مجلس شورای اسلامی جداول جدیدی از بودجه استخراج شد لذا در شرایط فعلی نیازمند هستیم که در کمسیون تلفیق ساختار نظام‌مند جدیدی داشته باشیم.

نماینده مردم نقده ادامه داد: اصلاح ساختار کمیسیون تلفیق طبق پیشنهاد به این نحو خواهد بود که 9 نفر از اعضای کمیسیون بودجه و سه نفر از سایر کمیسیون‌ها، کمیسیون تلفیق را تشکیل دهند.

طرح دو فوریتی تغییر و ترکیب کمیسیون تلفیق 158 رای موافق، 34 مخالف و 8 رای ممتنع از مجموع 210 نماینده حاضر به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار