امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۵:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67100
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار غلامرضا جلالی فرمانده سازمان پدافند غیرعامل کشور درخصوص همایش بین‌المللی نقش ...

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار غلامرضا جلالی فرمانده سازمان پدافند غیرعامل کشور درخصوص همایش بین‌المللی نقش دنیای اسلام در هندسه قدرت جهانی، با بیان این مطلب که جمهوری اسلامی ایران در دنیا به دنبال رویکرد نه شرقی و نه غربی است، اظهار کرد: ارائه تفکر اسلام ناب که از سوی امام راحل(ره) طراحی و از سوی مقام معظم رهبری اجرایی شد، نوید ظهور یک قدرت جهانی جدید در دنیا را می دهد.

وی در ادامه به سخنرانی اخیر اوباما اشاره کرد و گفت: اوباما نیز اخیرا در سخنرانی که داشته به این نکته اعتراف کرده است که ایران داعیه رهبری و هدایت افکار جهانی را داشته و به دنبال ظهور یک قدرت جدید در منطقه است.

رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پایان با بیان اینکه طبیعتا در این راه با مشکلات و موانعی روبه رو هستیم و با عناصر دشمن نیز درگیری هایی خواهیم داشت، خاطرنشان کرد: با این حال امیدواریم با سیاست های جدید ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب در راستای تحقق اقتصادی مقاومتی بتوانیم این حوزه را در برابر تهدیدات توسعه دهیم و با رونق تولیدات و اقتصاد بتوانیم به زودی ظهور یک قدرت منطقه ای جدید را در سطح بین المللی اعلام کنیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها