امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۴:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67111
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 56
ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره ...

ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به بخشی از بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با نمایندگان مجلس خبرگان رهبری و تأکید معظم‌له بر شفاف کردن مرزبندی‌ها با دشمنان گفت: توافق هسته‌ای ژنو شبهه‌ای ایجاد کرد که گویی روابط ما با غرب به سمت عادی شدن پیش می‌رود و آنها دیگر دشمن ما نبوده و دوست ما خواهند شد.

وی با اشاره به مصادره بخشی از دارایی‌های کشورمان در بانک‌های غرب از ابتدای پیروزی انقلاب، گفت: آنها در برابر گام‌های مثبت ایران تنها بخش کوچکی از دارایی‌ها را آن هم به صورت قطره‌چکانی به ما می‌دهند.

نماینده مردم نجف آباد، رفتار غربی‌ها را به ورود گرگ به داخل پوست گوسفند تشبیه کرد و گفت: متأسفانه بعضی رسانه‌ها، خواص و مسئولین نیز حرف‌های دشمن را تکرار می‌کنند ولی باید مراقب باشند که توافقاتی از نوع توافق ژنو سبب غفلت ما از واقعیت و ماهیت دشمن نشود.

ابوترابی درباره اشاره رهبر معظم انقلاب نسبت به دغدغه‌های فرهنگی گفت: رهبری به صراحت نسبت به اقدامات ناشایست در فضای فرهنگی کشور هشدار داده و تصریح فرمودند که این عرصه، عرصه‌ای نیست که در آن خطا کنیم و مسئولان باید به شدت دقت کنند.

عضو کمیسیون قضایی مجلس با تاکید بر هوشیار مسئولان در مقابل توطئه‌های فرهنگی دشمن، ادامه داد: امر فرهنگ بودجه زیادی ندارد اما هر کار اشتباهی به تخریب پایه‌های ارزشی ملی و دینی منجر خواهد شد؛ این خط تساهل و تسامح که مبدع آن هم‌اکنون در خارج از کشور به فعالیت‌هایی علیه نظام مشغول است، خط شکست خورده دشمن است که دیگر کارایی ندارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار