امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۱:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67114
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دومین گردهمایی مدیران و مسئولان HSE قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) با حضور 80 نفر از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دومین گردهمایی مدیران و مسئولان HSE قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) با حضور 80 نفر از مدیران و مسئولان HSE این قرارگاه و رده‌های تابعه در مجموعه مرکز آموزش‌ خاتم‌الانبیاء(ص) در دانشگاه جامع امام حسین(ع) برگزار شد.

تأکید بر اهمیت برنامه‌ریزی استراتژیک در سازمان و مدیریت HSE‏، بررسی وضعیت HSE قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، بحث و تبادل نظر پیرامون ارتباطات سازمانی اثربخش و ارائه راهکارهای مدیریتی جهت بهبود مستمر HSEدر مجموعه قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) از اهداف این گردهمایی ذکر شده است.

در این گردهمایی 7 نفر از مدیران و متولیان برتر HSE در رده‌های تابعه قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) که در زمینه رعایت و بهبود مستمر HSE در حیطه کاری خود بالاترین امتیاز را کسب کرده‌ بودند مورد تقدیر قرار گرفتند.

قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) خود را متعهد و ملزم کرده است در تمام فعالیت‌های عمرانی و صنعتی، طراحی، خرید ماشین‌آلات، نصب و راه‌اندازی تجهیزات و غیره به منظور کاهش حوادث و خسارات جانی و مالی و افزایش ضریب ایمنی و بهداشت محیط، اصول سلامت‏، ایمنی و حفظ محیط زیست (HSE) را رعایت کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها