امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۲:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67129
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
محمدرضا رضایی کوچی نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

محمدرضا رضایی کوچی نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون عمران گزارش کمیسیون در مورد سقوط هواپیما در جزیره کیش قرائت شد که در این گزارش علت اصلی سقوط این هواپیما عمر بالای آن و عدم توانایی پرواز در شب و مشکلات فنی اعلام شد.
وی افزود: همچنین در جلسه امروز طرح پرداخت غیرنقدی مطالبات پیمانکاران پروژه‌های عمرانی در حوزه راه و ترابری و آب و فاضلاب مورد بحث و بررسی قرار گرفت و کلیات آن به تصویب رسید.

عضو کمیسیون عمران مجلس افزود: در این جلسه طرح‌های توسعه و عمران دریا و نیز توسعه محیط زیست مورد بررسی قرار گرفت که در مورد آن کلیات طرح رد و در مورد دوم کلیات آن به تصویب رسید.

رضایی خاطرنشان کرد: در ادامه جلسه امروز طرح اصلاح قانون سازمان نظام مهندسی با حضور رئیس سازمان نظام مهندسی مورد بحث و بررسی قرار گرفت که البته بررسی این طرح مصوبه‌ای را به دنبال نداشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها