امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۰:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67132
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 210
حجت‌الاسلام سید علی طاهری سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه ...

حجت‌الاسلام سید علی طاهری سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز این کمیسیون گفت: پیش از آغاز جلسه کمیسیون جلسه دیگری به صورت مشترک بین اعضای کمیسیون فرهنگی و اعضای کمیسیون آموزش و پرورش به منظور اجرایی کردن منویات مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگ که در دیدار با خبرگان بیان شده بود، شرکت کردند.

وی افزود: مقرر شد در این جلسه کمیته‌ای به صورت مشترک بین اعضای دو کمیسیون تشکیل شود تا با پیگیری رهنمودهای رهبری به برنامه‌های اجرایی برسیم.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی همچنین با اشاره به جلسه امروز این کمیسیون گفت: در این جلسه آقایان ایوبی رئیس سازمان سینمایی و مرادخانی معاون هنری وزارت ارشاد و آقای رضاداد دبیر جشنواره فیلم فجر حضور داشتند.

طاهری گفت: در این جلسه جشنواره فیلم فجر به صورت کاملا دقیق مورد بررسی قرار گرفت و جمع‌بندی اعضای این کمیسیون این بود که نقاط ضعف این جشنواره نسبت به جشنواره سال گذشته کمتر بود.

وی افزود: همچنین نکات مختصری نیز درباره تئاتر فجر مطرح شد اما قرار شد تا به صورت دقیق جلسه دیگری نیز برای این منظور در کمیسیون فرهنگی تشکیل شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها