امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۵:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67138
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 89
داوود محمدی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه ...

داوود محمدی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه امروز کمیسیون اصل نود مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون اصل نود موارد مطرح شده در مورد پروژه منطقه گردشگری قم و پروژه فرودگاه آن با حضور مقامات این استان و مدیر پروژه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و نظر کمیسیون بر این شد تا با توجه به مطالبات مردم قم و جایگاه قم در عالم تشیع و نیز تأکید مقام معظم رهبری بر فعالیت بخش خصوصی و اجرای اصل 44 قانون اساسی در خصوص کمک به عملیاتی و اجرایی شدن این پروژه بر مدار قانون انجام شود.

وی افزود: در این جلسه پروسه طی شده در مورد پروژه‌های گردشگری و فرودگاه قم و برای رفع موانع و تنگناها در مورد احداث فرودگاه قم مقرر شد تا سرمایه‌گزار نسبت به اخذ موافقت اصولی اعطای حقوق مرتع‌داران به نسبت مساحت و جلب رضایت دامداران و مرغداران اقدام کند تا مجوز قانون سازمان هواپیمایی کشور در این باره صادر شود.

نائب‌رئیس کمیسیون اصل نود مجلس اظهار داشت: در ارتباط با منطقه گردشگری قم نیز قرار بر این شد تا همانند پروژه فرودگاه استان رضایت مرتع‌داران، دامداران و مرغ‌داران در مساحت مورد نظر اخذ شود.

محمدی خاطرنشان کرد: در جلسه امروز بنا شد تا استاندار قم در این پروژه‌ها به عنوان ناظر نسبت به رفع نواقص گذشته اقدام و در آینده نیز در چارچوب قانون عمل کند و سرمایه‌گذار نیز جواز قانون لازم را در مورد واگذاری سهام ارائه کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها