امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۸:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67144
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، نوربخش در دومین نشست دست‌اندرکاران حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: سازمان تأمین اجتماعی 38 ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، نوربخش در دومین نشست دست‌اندرکاران حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: سازمان تأمین اجتماعی 38 میلیون بیمه شده را تحت پوشش دارد و دوران پرفراز و فرودی را در خود دیده است.

وی افزود: برند اصلی سازمان که مخدوش شده بود دارد برمی‌گردد، سازمان تأمین اجتماعی با 80 بیمارستان و 300 مرکز سرپایی حدود 60 درصد فعالیت درمانی به نیمی از جمعیت کشور خدمت می‌کنند.

وی با اشاره به رابطه این سازمان با دانشگاه آزاد اسلامی گفت: رابطه ما با دانشگاه آزاد به دو دهه قبل برمی‌گردد که به دلیل عدم قرارداد در یکی، دو سال اخیر این رابطه مخدوش شده بود اکنون مجدداً تفاهمنامه‌ای بین سازمان تأمین اجتماعی و دانشگاه آزاد تصویب شده تا این سازمان هم نقشی در آموزش بالینی داشته باشد.

وی از همکاری بیمارستان میلاد در این زمینه خبر داد و گفت: قرار است دانشگاه آزاد با بیمارستان میلاد همکاری داشته باشد.

نوربخش خاطرنشان کرد: آمادگی سازمان تأمین اجتماعی را در بخش بالینی و علوم پایه با دانشگاه آزاد اعلام می‌کند و امیدوارم که این همکاری موجب اعتلای علمی کشور شود.

در این مراسم از سایت علوم پزشکی دانشگاه آزاد و نقشه توسعه علوم پزشکی این دانشگاه رونمایی شد. همچنین عنوان استادی وابسته به ایرج فاضل و محمود طباطبایی اعطا شد.

همچنین محمود طباطبایی نیز بعد از دریافت عنوان استادی وابسته اظهار داشت: مهمترین شاخص نظام جمهوری اسلامی ایران مردمی بودن آن است دانشگاه آزاد نمونه متعالی سپردن توسعه آموزش عالی به مردم است ان‌شاءالله که در این راه موفق و موید باشیم آینده درخشانی را برای آن پیش‌بینی می‌کنم به لطف پروردگار ان‌شاءالله.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها