امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۱:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67149
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 63
محمد بداغی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار داشت: آموزش و پرورش برای ایام تعطیلات نوروز برنامه‌ریزی کرده تا با اسکان فرهنگیان بتواند ...

محمد بداغی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار داشت: آموزش و پرورش برای ایام تعطیلات نوروز برنامه‌ریزی کرده تا با اسکان فرهنگیان بتواند خدمات خوبی را به این قشر ارائه کند.

وی با اشاره به اینکه در استان همدان یک‌هزار و 523 اتاق برای اسکان فرهنگیان در تعطیلات نوروز در نظر گرفته شده عنوان کرد: فرهنگیان می‌توانند با ثبت نام اینترنتی برای رزرو اتاق که از 10 اسفندماه آغاز می‌شود اقدام کنند.

معاون توسعه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان همدان با بیان اینکه گنجایش هر اتاق نیز به طور میانگین پنج نفر است، ادامه داد: 20 ستاد اسکان در 19 منطقه استان و یک ستاد مرکزی تشکیل شده است.

وی با اشاره به اینکه 230 نفر از فرهنگیان در ستاد اسکان‌ها فعال هستند، ابراز داشت: این تعداد اتاق پیش‌بینی شده در هر شبانه روز توانایی پذیرش 7 هزار و 600 نفر را دارند.

بداغی با اشاره به درجه‌بندی اتاق‌ها یادآور شد: از این تعداد اتاق پیش‌بینی شده 105 اتاق ویژه و دارای امکانات رفاهی، 572 اتاق درجه یک، 394 اتاق درجه 2 و بقیه اتاق‌ها درجه 3 دارای زیرانداز و پتو هستند.

این مقام مسئول ابراز داشت: ستادهای اسکان و پذیرش از 28 اسفند ماه امسال تا 12 فروردین سال آینده فعال هستند.

معاون توسعه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان همدان گفت: در پایان تعطیلات نوروز که تا 15 فروردین ادامه دارد متناسب با نیاز‌ها از پردیس‌های فرهنگیان، اردوگاه‌ها و خوابگاه‌های ورزشی مدارس برای اسکان استفاده می‌شود.

وی در پایان سخنانش گفت: سال گذشته یک‌هزار نفر در نوروز 92 توسط ستاد اسکان‌های آموزش و پرورش پذیرش شدند.
انتهای پیام/89007/ق20
برچسب ها:
آخرین اخبار