امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۴:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67157
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه مراسم امضای تفاهم‌نامه رسمی ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه مراسم امضای تفاهم‌نامه رسمی فی‌مابین سازمان حمایت محیط زیست و وزارت آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران در خصوص رتبه‌بندی معلمان اظهار داشت: در کمیسیون اجتماعی دولت، لایحه رتبه‌بندی معلمان در حال بررسی است که به مجرد اینکه آماده شود در این خصوص اطلاع‌رسانی می‌شود.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس درباره شبکه مدرسه اظهار داشت: در جلسه‌ای که با رئیس سازمان صدا و سیما داشتیم با کلیت شبکه مدرسه موافقت شد و قرار شد نامه‌ای را تدوین و به وی ارائه کنیم.

وزیر آموزش و پرورش در خصوص تفاهم‌نامه بین آموزش و پرورش و سازمان حفاظت محیط زیست گفت: این تفاهم‌نامه را از فردا اجرا می‌کنیم و فقط کتاب‌ها نیستند بلکه مطالبی داریم که باید در این خصوص غنی‌تر شود.

فانی در پاسخ به پرسش دیگر خبرنگار فارس درباره نظر شخصی خود در استفاده از تلفن همراه برای دانش‌آموزان افزود: با توجه به شرایط کشور خودمان در این خصوص عمل می‌کنیم و وقتی مطمئن شویم این وسیله و هر وسیله دیگری در افت تحصیلی دانش‌آموزان مؤثر است جلوی آن را می‌گیریم.

وی در خصوص امضای تفاهم‌نامه با معاون حقوقی رئیس‌جمهور اظهار داشت:‌ تفاهم‌نامه‌ای با معاونت حقوقی رئیس‌جمهور تنظیم شده که در حوزه دانش‌آموزی و معلمی است.

وزیر آموزش و پرورش در خصوص استیضاح گفت: هر وقت روز استیضاح فرا رسید به همه سؤالات جواب می‌دهیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار