امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۲۱:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67158
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 61
 به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عزت‌اله ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما در نهمین همایش روسای راهنمایی و ...

 به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عزت‌اله ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما در نهمین همایش روسای راهنمایی و رانندگی کشور ضمن تقدیر و قدردانی از رئیس پلیس راهور ناجا اظهار داشت: من در همین‌جا از تلاش‌های بی ریا و خالصانه شما در انجام ماموریت‌های مهمی که بر عهده دارید تشکر می‌کنم.

وی افزود: نظام جمهوری اسلامی امروز در تمام دنیا یک الگو است و علیرغم تمام فشارها و تحریم‌ها، دشمنان ما هم ایران را یک قدرت جهانی می‌دانند.

ضرغامی تصریح کرد: انچه امروز برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است کارکردهای جمهوری اسلامی است بویژه کارکردها و خدماتی که در جهت رفاه و رضایتمندی مردم صورت می‌گیرد، مردمی که با تمام وجود پای نظام ایستاده‌اند و هنوز هم هرجا فرصتش پیش‌بیایند به خیابان می‌آیند و حمایت خود را از نظام جمهوری اسلامی اعلام می‌کنند.

رئیس سازمان صدا و سیما با تاکید بر اینکه این مردم مستحق خدمت بی ریا و شایسته هستند، گفت: مردم ما به خوبی می‌فهمند که چقدر از نارسایی و آسیب‌های کشور مربوط به تحریم‌ها و چقدر مربوط به عملکرد خدمتگذاران است.

وی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی و پلیس راهور نشان بارز خدمت‌رسانی به مردم است و کاری که شما می‌کنیم همه مردم می‌بینند.

ضرغامی تصریح کرد: امروز تمام دنیا رمز موفقیت ما را فهمیده‌اند و کسی در مورد اصل ولایت فقیه حرفی نمی‌زند.

وی تاکید کرد: ایام نوروز حساس‌ترین زمان خدمت‌رسانی شماست و مردم هرچه در بین راه می‌بینند آن را ویترینی برای قضاوت نظام می‌دانند.

ضرغامی خاطرنشان کرد: علیرغم اینکه کار شما در وهله اول برخورد، مراقبت و کنترل است اما شما به نحوی عمل کردید که رضایتمندی مردم افزایش پیدا کرده است.

رئیس سازمان صدا و سیما با اشاره به سخنان رهبر انقلاب مبنی بر کاهش تصادفات رانندگی گفت: ما نباید اجازه دهیم حتی یک نفر از دماغش خون بیاید، شما آمار تلفات جاده‌ای را کاهش دادید چرا که اگر قرار بود با همان سیر صعودی پیش برود امروز بیش از 60 هزار کشته داشتیم.

ضرغامی خاطرنشان کرد: بدون شک ما می‌توانیم از علل تلفات جاده‌ای در برنامه‌سازی‌ها و گزارش‌های خود استفاده کنیم و با یک کار تبلیغی، کاهش سوانح و تلفات را داشته باشیم.

وی در پایان اظهارداشت: شما در بخشی از کار خود مامور هستید و در بخشی دیگر باید با سایر دستگاه‌ها هماهنگی داشته باشید و خوشبختانه در بخش دوم نیز مانند بخش اول موفق بوده‌اید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها