امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۶:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67162
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، مصطفی صفایی پیش از ظهر امروز در نشست خبری مدیران کل دستگاه‌های زیرمجموعه راه و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، مصطفی صفایی پیش از ظهر امروز در نشست خبری مدیران کل دستگاه‌های زیرمجموعه راه و شهرسازی در استان اردبیل اظهار داشت: یکی از ماموریت‌های مهم ما ایمنی است که در ایام نوروز این مسئله را به طور ویژه و دقیق در فرودگاه‌های استان اردبیل و تمام دستگاه‌ها ناوبری استان دنبال می‌کنیم.

وی عنوان کرد: در ایام نوروز همکاران ما در فرودگاه اردبیل به صورت 24 ساعته در فرودگاه حضور خواهند داشت که خدمات‌رسانی عالی به مردم و مسافران مهمترین هدف ما است.

صفایی تصریح کرد: راهکارها به شرکت‌های هواپیمایی ابلاغ خواهد شد و ما میز خدمات و میز پاسخگو در داخل فرودگاه اردبیل داریم که در صورت به وجود آمدن مشکلی همکاران ما پاسخگوی هموطنان خواهند بود.

این مسئول ادامه داد: با توجه به اینکه در ایام نوروز پرواز عتبات و جده نیز داریم بنده از مردم می‌خواهم در صورت همراهی زائران صبر و حوصله داشته باشند و به موقع در فرودگاه حضور پیدا کنند تا باعث ایجاد مشکل و ترافیک در فرودگاه نشوند.

مدیرکل فرودگاه‌های استان اردبیل ادامه داد: از 25 اسفند ماه تا 20 فروردین ماه در فرودگاه‌های استان اردبیل آمادگی کامل داریم تا با تمام قوا در خدمت مردم و هموطنان باشیم.

صفایی خاطر‌نشان کرد: همیشه در خصوص تعیین ساعت پرواز با شرکت‌های هواپیمایی مشکل داریم و تمام تلاش ما این است که پروازهای مخصوص عتبات و جده با پروازهای داخلی همزمان نباشد.

مدیرکل فرودگاه‌های استان اردبیل یادآور شد: با توجه به این موضوع گاهی اوقات پروازها با تاخیر همراه می‌شوند و باعث می‌شود پروازهای داخلی و خارجی همزمان باشد و ازدحام در فرودگاه به وجود آید که خوشبختانه در این مواقع همکاران ما برای جبران این عمل تمام سعی و تلاش خود را به کار می‌برند.

صفایی تصریح کرد: در ابتدای سال جاری یک ترمینال مسافری در فرودگاه ساختیم و یک ترمینال دیگر نیز در حال ساخت داریم که اگر در سال 93 به اتمام برسد باعث کاهش ازدحام و ترافیک پروازها می‌شود.

این مسئول ابراز داشت: این پروژه چیزی در حدود 14 میلیارد تومان اعتبار است که در حدود 40 درصد پیشرفت فیزیکی داشته که اگر راه‌اندازی شود مشکلی برای همزمانی پروازهای داخلی و خارجی نخواهیم داشت.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، صفایی در پایان سخنان خود اذعان داشت: برای پروازهای باکو و استانبول از فرودگاه اردبیل برنامه‌ریزی کردیم که اگر آژانس‌های هواپیمایی با ما همکاری کنند امیدواریم برای سال بعد این امر امکان‌پذیر خواهد بود.

انتهای پیام/62001/ی30/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها