امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67172
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان، ظهر امروز جلسه هماهنگی افزایش ارائه خدمات به مسافران نوروزی در ایستگاه راه‌آهن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان، ظهر امروز جلسه هماهنگی افزایش ارائه خدمات به مسافران نوروزی در ایستگاه راه‌آهن سمنان تشکیل شد.

در این جلسه مقرر شد: در خصوص افزایش سهمیه بلیت شهرستان سمنان به مشهد و قم، تسریع در نماکاری ساختمان اداری در حال ساخت راه آهن، پیشگیری از تاخیر حرکت قطارها، تامین نیازهای فرهنگی مسافران در سفرها و ساماندهی پارکینگ عمومی و ساماندهی خدمات ایاب و ذهاب مسافران از طریق تاکسی‌های شهری و اتوبوس‌های شرکت اتوبوسرانی اقدامات لازم به عمل آید.

نصب تابلوهای راهنمای مسافر در زیرگذر مسافر در ایستگاه، راه‌اندازی قطار محلی دوم سمنان مشهد، توقف قطارهای سمنان در خط یک ایستگاه، بیس‌ریزی در خطوط ایستگاه، استقرار نمازخانه موقت در سکوهای ایستگاه و تعویض شیرآلات سرویس‌های بهداشتی ایستگاه سمنان نیز مصوب شد.

گل‌کاری و نظافت ایستگاه با همکاری شهرداری، محوطه‌سازی و آسفالت اطراف ایستگاه و احداث چهار چشمه سرویس بهداشتی سیار برای ایام تعطیلات، انعقاد تفاهم‌نامه فرهنگی راه آهن با سازمان فرهنگی و شهرداری در خصوص تبلیغات محیطی در ایستگاه و نصب المان‌های نوروزی و معرفی شیرمال سمنان به عنوان سوغات شهرستان نیز مورد تاکید قرار گرفت.

نظرسنجی از مسافران ریل‌باس در خصوص ساعت حرکت و خدمات این قطار، تشکیل جلسه ساماندهی تاکسی‌ها و نظارت بر نرخ‌های مصوب تاکسی‌رانی، تامین روشنایی محوطه پارکینگ و میدان راه آهن، تمدید قرارداد راه آهن با سازمان پسماند در خصوص جمع‌آوری زباله‌ها تا پایان فروردین ماه و پیگیری مصوبات بازدیدهای قبلی و قول مساعدت مسئولان راه آهن مرکز جهت مساعدت در ساخت نمازخانه و سرویس‌های بهداشتی جدید و محوطه‌سازی و تکمیل ساختمان نیمه‌کاره راه آهن و نصب آسانسور در زیرگذرها بخشی از مصوبات این جلسه بود.
انتهای پیام/2249/ی30/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها