امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۹:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67176
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، معصومه ابتکار معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست در حاشیه مراسم ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، معصومه ابتکار معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست در حاشیه مراسم امضای تفاهم‌نامه رسمی فی‌مابین سازمان حفاظت محیط‌زیست و وزارت آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران در خصوص وظایف محیط‌زیست در قبال آموزش و پرورش اظهار داشت: تعیین جهت‌گیری‌ها، سیاست‌های کلی، کمک به تأمین اطلاعات و پشتوانه‌های آموزشی برای کتاب‌های درسی، برقراری ارتباط با استان‌ها برای فعالیت‌های فوق برنامه و انتقال تجربیات کشورهای مختلف دنیا از جمله وظایف محیط‌زیست است و کارگروه‌های مشترکی با آموزش و پرورش تشکیل شده است.

وی ادامه داد:  در سطح استان‌ها فرهنگ‌سازی برای اصلاح رفتارها و الگوهای رفتاری در استان‌هایی که مشکلات حاد دارند، در دستور محیط‌زیست و آموزش و پرورش قرار دارد.

ابتکار در خصوص مدارس سبز گفت: حدود 25 مدرسه سبز داریم و بیشتر هدفمان بسط آموزش‌های محیط‌زیست و نگرش آن در کل آموزش و پرورش است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها