امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۲۱:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67182
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی استانداری تهران، سید حسین هاشمی استاندار تهران ضمن تاکید بر اهمیت تولید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی استانداری تهران، سید حسین هاشمی استاندار تهران ضمن تاکید بر اهمیت تولید و حمایت از صنعت کشور گفت: به منظور نیل به اهداف متعالی سند چشم انداز و در راستای تحقق احکام برنامه پنجم و تکالیف بخشی و منطقه‌ای، وزیر کشور در نخستین گردهمایی استانداران سراسر کشور در دولت تدبیر و امید با رویکرد و توسعه منطقه‌ای برای تصمیم‌سازی و دستیابی به راهکارهای مؤثر تشکیل کارگروهای تخصصی استانداران را در دستور کار قرار داد.

وی افزود: در همین راستا کارگروه تخصصی تولید به ریاست استاندار تهران و اعضاء گارگروه شامل خدابخشی استاندار اردبیل، زرگرپور استاندار اصفهان، جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی، طاهری استاندار البرز، محمدی استاندار یزد، فلاح استاندار مازندران امروز اولین جلسه تخصصی تشکیل شد.

هاشمی ادامه داد: در این جلسه دبیرخانه کارگروه در استانداری تهران تشکیل  و معاونین برنامه‌ریزی استانها بعنوان مسئولین کمیته تخصصی کارگروه انتخاب شدند و مقرر شد جلسات معاونین بصورت تخصصی هر هفته روزهای شنبه تشکیل شود.

شایان ذکر است محور و موضوع جلسه بحث آسیب‌شناسی وضعیت واحدهای تولید تعیین و در جلسات آینده تمامی موارد بصورت کارشناسی جمع‌بندی شده و به دبیرخانه وزارت کشور ارسال خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار