امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۴:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67183
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 42
سالار قاسمی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: اداره کل آموزش و پرورش قزوین همچون سال‌های گذشته مراکز و ستادهایی را برای اسکان ...

سالار قاسمی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: اداره کل آموزش و پرورش قزوین همچون سال‌های گذشته مراکز و ستادهایی را برای اسکان نوروزی فرهنگیان در نظر گرفته است که تعداد آنها به 83 مورد می‌رسد.

وی افزود: این مراکز در 6 شهرستان استان قزوین و مناطقی شامل ناحیه یک آموزش و پرورش، ناحیه دو ، الموت شرقی، الموت غربی، خرمدشت، ضیاء‌آباد، اسفرورین، شال و طارم سفلی از اواخر اسفندماه سال جاری تا روز 13 فروردین ماه سال نو فعال است.

مدیرکل آموزش و پرورش قزوین ادامه داد: ستادهای مرکزی اسکان فرهنگیان در مرکز پژوهش گروه‌های آموزشی و نمایندگی آموزش و پرورش ناحیه یک در کوهین، کانون دانش آموزشی کوثر در ناحیه دو آموزش و پرورش قزوین، مرکز آموزشی رفاهی نواب در مجاورت پردیس دانشگاه فرهنگیان، مرکز آموزشی رفاهی فردوسی و پردیس دانشگاه فرهنگیان واقع است.

قاسمی با بیان اینکه در ایام تعطیلات نوروزی تعداد 42 مرکز در شهرستان قزوین آماده پذیرایی از فرهنگیان است، عنوان کرد: این تعداد شامل 22 مرکز در ناحیه یک و 20 مرکز در ناحیه دو آموزش و پرورش است و در شهرستان آبیک نیز سه مرکز از فرهنگیان پذیرایی می‌کند.

مدیرکل آموزش و پرورش قزوین با بیان اینکه دو مرکز در شهرستان البرز و چهار مرکز نیز در الموت شرقی برای این کار در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: همچنین این پذیرش‌ها در 11 مرکز در شهرستان بویین زهرا شامل دو مرکز در شال و 9 مرکز در بویین زهرا و همچنین 15 مرکز اسکان نوروزی فرهنگیان در شهرستان تاکستان انجام می‌شود که مراکز تاکستان شامل سه مرکز در خرمدشت، هفت مرکز در تاکستان، سه مرکز در ضیاءآباد و دو مرکز در اسفرورین است.

وی بیان کرد: در آوج هشت مرکز، در الموت غربی سه مرکز و در طارم سفلی نیز علاوه بر یک ستاد مرکزی واقع در اداره آموزش و پرورش، یک مرکز هم کار پذیرش فرهنگیان را انجام می‌دهد.
انتهای پیام/77011/ط30
برچسب ها:
آخرین اخبار