امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۹:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6724
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۹
تعداد بازدید: 132
عبدالرضا عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به بی‌نظمی‌های صورت گرفته از سوی برخی هواداران ...

عبدالرضا عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به بی‌نظمی‌های صورت گرفته از سوی برخی هواداران تعدادی از کاندیدا در محل وزارت کشور به هنگام ثبت‌نام گفت: امیدوار هستیم که شورای نگهبان با جدیت با این مسئله برخورد کند و در شرایط کنونی که هنوز انتخابات به مراحل اصلی خود وارد نشده از این قبیل مسائل جلوگیری شود تا در مراحل بعد شاهد اینگونه بی‌نظمی‌ها در سطح جامعه و کشور نباشیم.

وی افزود: کسانی که می‌خواهند در راس قوه مجریه قرار بگیرند و به قانون عمل کنند نباید از هم اکنون بی‌قانونی را در کشور ترویج دهند. و اگر در شرایط کنونی داوطلبین نامزدی انتخابات ریاست جمهوری و هواداران آنها در برابر قانون تمکین نکنند و چگونه ممکن است پس از قرار گرفتن در جایگاه ریاست جمهوری به قانون عمل کنند.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: پیش از این نیز اعلام شده بود راه‌اندازی کارناوال‌های تبلیغاتی از سوی هواداران و نامزدها ممنوع و وزارت کشور و نیروی انتظامی این مسائل را به شورای نگهبان گزارش خواهند داد. از سوی دیگر اکثر داوطلبین نامزد ریاست جمهوری در مصاحبه‌های خود بر قانون مداری و احترام به قانون تاکید داشتند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها