امروز : سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۰:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67247
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 125
مجید صفاتاج، نویسنده در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، بیان داشت: چندی پیش نگارش یک مجموعه ده جلدی درباره «حزب‌الله ...

مجید صفاتاج، نویسنده در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، بیان داشت: چندی پیش نگارش یک مجموعه ده جلدی درباره «حزب‌الله لبنان» را آغاز کردم که اکنون نگارش 5 جلد از این مجموعه به اتمام رسیده است.

وی اضافه کرد: این مجموعه کتاب‌ها به تاریخچه حزب‌الله و مقاومت اسلامی در لبنان اختصاص دارد که در آینده نزدیک به صورت مشترک از سوی انتشارات «رهپویان بیداری اسلامی» و احتمالاً «دفتر حزب‌الله لبنان در ایران» منتشر و روانه بازار نشر می‌شود.

صفاتاج ادامه داد: هنوز هیچ عنوانی برای هر یک از جلدهای کتاب «حزب‌الله لبنان»، انتخاب نکرده‌ام، به گونه‌ای که به زودی متناسب با محتوای هر یک از مجلدات، عنوان فرعی این مجموعه کتاب‌ها را انتخاب خواهم کرد و در آینده نزدیک به چاپ خواهم رساند اما قطعاً به نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران نخواهید رسید.

بر اساس این گزارش، تا اوایل سال 93 از مجید صفا تاج، شماره ششم مجموعه کتاب‌های «آثار انقلاب، مقاومت و بیداری اسلامی» در دو جلد با عنوان «نظام سلطه و انقلاب اسلامی»  منتشر و روانه بازار نشر می‌شود.

انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها