امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۹:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67256
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «سید‌قاسم موسوی قهار» مداح، مناجات‌خوان و ذاکر «اهل‌بیت(ع)» که چندی ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «سید‌قاسم موسوی قهار» مداح، مناجات‌خوان و ذاکر «اهل‌بیت(ع)» که چندی پیش دچار کسالت شدید خصوصاً از ناحیه حنجره شده بود کاملاً بهبود یافته و دوباره مشغول خواندن است.

تا چندی پیش حال این مداح اهل‌بیت(ع) به حدی وخیم بود که حتی نمی‌توانست صحبت کند، اما به لطف خدا و مدد «اهل‌بیت(ع)» وی کاملاً بهبود یافته و مانند گذشته به خواندن مناجات و ادعیه مشغول است.

 

 

به منظور احوال‌پرسی با این استاد قرآن و اهل‌بیت(ع) دقایقی را با وی به گفت‌وگو نشستیم.

موسوی قهار در گفت‌وگو با فارس از بهبودی کامل وضع جسمی و حنجره‌اش خبر داد و گفت: به لطف خدا و «اهل‌بیت(ع)»، بیماری را کاملاً پشت سر گذاشتم و با وجود اینکه تا چندی پیش نمی‌توانستم صحبت کنم اکنون دوباره در مدح «اهل‌بیت‌(ع)» می‌خوانم.

وی در خصوص روند بهبودی‌اش گفت: تا پیش از ماه مبارک رمضان به هیچ وجه نمی‌توانستم صحبت کنم، اما درست شب بیست‌وسوم ماه مبارک رمضان شروع به حرف زدن کردم و از اوایل ماه محرم به آرامی می‌خواندم، اما در شب اربعین «امام‌حسین(ع)» صدایم به طور کامل برگشت و اکنون مانند گذشته می‌توانم بخوانم.

موسوی قهار در پاسخ به این سؤال که آیا امسال در محضر مقام معظم رهبری می‌خوانید یا نه اظهار داشت: تا چند سال پیش در اغلب دیدار قرآنیان با مقام معظم رهبری می‌خواندم، اما چند‌ سال است به دلیل کسالت قادر به خواندن نبودم، اما امید‌وارم شرایطی فراهم شود تا در دیدار آینده با مقام عظمای ولایت دوباره بتوانم بخوانم.

این ذاکر «اهل‌بیت(ع)» توسل به «اهل‌بیت(ع)» خصوصاً «امام‌رضا(ع)» را دلیل شفای خود دانست و گفت: در ابتدای بیماری در حرم «امام‌رضا(ع)» متوسل به امام هشتم شدم و گفتم:

به پیش روی رقیبان مرا خراب نکن

من و تمام بدی‌ها، بدم خطاب نکن

هزار در زدم تا که به این در آمدم

تو را به جان جوادت مرا جواب نکن

پس از آن به همه «اهل‌بیت(ع)» متوسل شدم اما قسمت این بود که در شب اربعین «امام‌حسین(ع)» در هیئت «محبان‌الرضا(ع)» هنگام خواندن نوحه صدایم به طور کامل برگشت و اکنون مانند گذشته می‌خوانم.

 

دعای سحر با صدای «سیدقاسم موسوی قهار»

 

انتهای پیام/ت
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها