امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۲۰:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67266
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دو صنعت سینمای فرانسه و ایتالیا به موفقیت بالای مالی و انتقادی این فیلم در قاره اروپا امید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دو صنعت سینمای فرانسه و ایتالیا به موفقیت بالای مالی و انتقادی این فیلم در قاره اروپا امید فراوانی دارند.

نکته جالب در رابطه با «افسانه افسانه ها» این است که کسی چیز زیادی در باره آن نمی داند و تا چند روز قبل، حتی کسی اطلاعی از شروع کار فیلم برداری آن نداشت.

متیو گارونه ایتالیایی تبار سینما در مصاحبه‌ای گفته است وینسنت کاسل فرانسوی را به بازیگران ایتالیایی ترجیح می‌دهد و به همین دلیل، او را برای نقش اصلی فیلم خود انتخاب کرده است.

«افسانه افسانه‌ها» به زبان انگلیسی ساخته می‌شود و قصه آن برگرفته از سه افسانه قدیمی از یکی از کتاب‌های معروف گامباتینتا باسیل است.

این قصه‌ها به بازگویی سنت‌های قدیمی ایتالیا و افسانه‌های کلاسیک آن می‌پردازند. گارونه این افسانه‌های کهن را به زبانی امروزی تعریف خواهد کرد.

سلما هایک بازیگر مکزیکی تبار هم در «افسانه افسانه‌ها» حضور دارد و نقش مقابل وینسنت کاسل را بازی می کند.

به نوشته سایت اینترنتی کامینگ سون، چند شهر مختلف ایتالیا لوکیشن‌های اصلی فیلم است و کل صحنه‌های آن، در این کشور اروپایی فیلم‌برداری خواهد شد.

شرکت فیلم‌سازی متیو گارونه به نام آرشیو فیلمز تهیه کننده اصلی فیلم است و آن را با همکاری دو شرکت فیلم‌سازی فرانسوی تهیه می‌کند.

قبل از این قرار بود کلید فیلم‌برداری این درام ماجراجویانه فانتزی اوایل فصل بهار زده ‌شود. هزینه تولید فیلم حدود 20 میلیون دلار برآورد شده است.

متیو گارونه قبل از این فیلم‌های مطرحی مثل «گومارا» و «اولین عشق» را کارگردانی کرده و از کار تازه‌اش به عنوان یکی از آثار برتر سینمای اروپا در سال 2014 اسم می‌برد.

اهل فن می گویند گارونه «افسانه افسانه‌ها» را به این دلیل به زبان انگلیسی می‌سازد که بتواند تماشاگران بین‌المللی بیشتری را جذب ساخته جدید خود کند.

وینسنت کاسل بازیگر اصلی فیلم، قبل از این هم در فیلم‌های انگلیسی زبانی مثل «قوی سیاه»، «یک روش خطرناک» و «قول‌های شرقی» بازی کرده است.

او چند هفته قبل فیلم «دیو و دلبر» را به روی پرده سینماهای فرانسه فرستاد. این فیلم با حال و هوای فانتزی و دلهره‌آور خود، قصه کلاسیک دیو و دلبر را به زبانی تازه تعریف می‌کند.

آخرین فیلم کاسل در روی پرده سینماها «خلسه» ساخته دنی بویل فیلم ساز انگلیسی تبار سینما بود. او در این فیلم در یک نقش منفی بازی کرد. 

منتقدان سینمایی از کاسل به عنوان یکی از مطرح ترین چهره های سینمای معاصر فرانسه و قاره اروپا اسم می برند.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها