امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۸:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67269
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سیدمسعود جزایری معاون ستاد کل نیروهای مسلح در واکنش به ادامه فضاسازی‌های رسانه‌ای ضد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سیدمسعود جزایری معاون ستاد کل نیروهای مسلح در واکنش به ادامه فضاسازی‌های رسانه‌ای ضد ایرانی غربی‌ها و صهیونیست‌‌‌ها پیرامون ادعای توقیف کشتی حامل سلاح‌های ایرانی به غزه، اظهار داشت: اقدام آمریکایی‌‌ها و صهیونیست‌ها که اتفاقاً کاخ سفید و تل آویو نسبت به آن به عنوان اقدامی هماهنگ و مشترک اذعان کرده‌اند، گامی در راستای ایران هراسی است که از بستر عملیات کثیف رسانه‌ای و دروغ پردازی‌های مزمن و رایج در فرهنگ لیبرال دموکراسی و پروپاگاندای غربی- عبری قابل حصول است.

وی با اشاره به اینکه افکار عمومی جهانیان با اینگونه ادعاهای بی اساس و کذب آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها آشنایی کامل دارند، تصریح کرد: طرح ادعاهای دروغین، هیچ تاثیری در عزم و اراده راسخ ایرانیان در استیفای حقوق مسلم خود در عرصه‌های مختلف نداشته و تولیدات جعلی و تکراری رسانه‌ای و عملیات روانی آنها نیز ره آوردی جز شکست، رسوایی و ارتقای سطح بی اعتمادی مردم ایران و بلکه مردم جهان برای آنان نخواهد داشت.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح گفت: آمریکایی ها و صهیونیست‌ها احتمالاً به هالیوود سفارش تولید فیلمی سینمایی با مضمون ادعای حمل سلاح‌های ایرانی توسط کشتی به غزه را داده‌اند.

جزایری در پایان گفت: غربی ها باید در سیاست های جنگ افروزانه خود علیه ملت‌های آزادی خواه و مردم مظلوم فلسطین تجدیدنظر اساسی کنند و اقدامات تروریستی و ضد بشری خود را کنار بگذارند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها