امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 25
۰۶:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67273
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 47
مرتضی شعبانی تهیه کننده مستند «یرموک بهانه‌ای برای آزادی» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: در حال حاضر این مستند ...

مرتضی شعبانی تهیه کننده مستند «یرموک بهانه‌ای برای آزادی» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: در حال حاضر این مستند مراحل تدوین خود را زیر نظر امیر کیانی به پایان برده است و وارد مرحله صداگذاری شده است.

وی در توضیح داستان این مستند عنوان کرد: داستان فیلم درباره اردوگاه «یرموک» بزرگترین اردوگاه فلسطینیان آواره است که شاید بزرگترین حجم مبادلات تجاری و اقتصادی در میان فلسطینیان قبل از جنگ به این منطقه اختصاص داشته است. صدمات جنگ و مهاجرت دوباره فلسطینیان این بار از کشور سوریه جزو موضوعات کلی این فیلم است که به آن پرداخته می‌شود.

شعبانی از پخش مستند «یرموک بهانه‌ای برای آزادی» از شبکه اول و شبکه‌های عضو اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی در اواخر هفته آینده خبر داد.

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، عوامل این مستند عبارتند از:‌ سیدمحسن اصغرزاده کارگردان، سعید صادقی مجری طرح، امیر کیانی تدوینگر، محسن اصغرزاده و حسین ابراهیمی فیلمبردار، مرتضی شعبانی تهیه کننده.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها