امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۰:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67276
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 66
روابط عمومی مدرسه دانشجویی قرآن و عترت دانشگاه تهران اعلام کرد: مجموعه لوح فشرده‌ «واژه‌ها» در قالب چهار موضوع کلی «من و خدا»، «مهم‌ترین حقایق ...

روابط عمومی مدرسه دانشجویی قرآن و عترت دانشگاه تهران اعلام کرد: مجموعه لوح فشرده‌ «واژه‌ها» در قالب چهار موضوع کلی «من و خدا»، «مهم‌ترین حقایق زندگی»، «هنر خوب زیستن با دیگران» و «حریم و حرم» با هدف ترویج سبک زندگی اسلامی به بازار عرضه شد.

در این مجموعه صوتی، در مجموع درباره 48 واژه متداول در جامعه صحبت شده و مبنای تعریف آنها نیز قرآن و روایات بوده است

در مجموعه اول تحت عنوان «حقایق زندگی»، درباره 27 واژه صحبت شده که 10 واژه با موضوع «من و خدا» و 17 واژه نیز با موضوع «مهم‌ترین حقایق زندگی» انتخاب شده‌اند.

در مجموعه دوم نیز با نام «با دیگران» درباره 21 واژه صحبت شده که 13 واژه آن با موضوع «هنر خوب زیستن با دیگران» و هشت واژه هم با موضوع «حریم و حرم» است که در واقع به واژه‌های مرتبط با موضوع خانواده پرداخته‌است.

در مجموعه‌های یاد شده، تعریف هر واژه، در قالب سه بخش حدودا پنج دقیقه‌ای ارایه شده و سعی شده است تعاریف، در مدت زمان کلی حدود 15 دقیقه با استناد به قرآن و روایات و به شکلی کاربردی در قالب مثال‌های مختلف و متنوع ارایه شوند.

مجموعه صوتی واژه‌ها به همت مدرسه دانشجویی قرآن و عترت علیهم‌السلام دانشگاه تهران و توسط نشر قرآن و اهل‌بیت نبوت علیهم‌السلام با قیمت 6 هزار تومان به بازار عرضه شده است و علاقمندان می‌توانند برای خرید این مجموعه با شماره تلفن‌های 66419390 و 66416938 تماس بگیرند.
انتهای پیام/ت
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها