امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 24
۰۶:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67289
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این نشست ضمن ارائه گزارشی محتوائی از چهار هرم اول مرتبط با الگوی پیشرفت اسلامی، از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این نشست ضمن ارائه گزارشی محتوائی از چهار هرم اول مرتبط با الگوی پیشرفت اسلامی، از نمایشگاه آثار و محصولات مرتبط با اولین نقشه راه تولید الگوی پیشرفت اسلامی رونمائی شد.

در بخش اول این نشست گزارش مبسوطی از مفهوم «جهت حرکت انقلاب اسلامی بر اساس تعریفِ نظام سازی اسلامی» (هرم اول مباحث)،تبیین چگونگی مقابله با تحولاتِ نامتناسب با «جهت حرکت انقلاب اسلامی» (هرم دوم مباحث)، بررسی تفسیرهای مختلف از مفهوم مدیریت تحولات ( هرم سوم مباحث) و تبیین مفهوم «هدایت نظامات ذهنی» (هرم چهارم مباحث) ارائه شد.

همچنین در بخش دوم این نشست با بررسی وضعیت و شرایط حاکم بر موضوع الگوی پیشرفت اسلامی؛ محتوا و جایگاه آثار کارشناسی تولید شده درباره اولین نقشه راه تولید الگوی پیشرفت اسلامی مورد بررسی قرار گرفت. در دومین نمایشگاه محصولات اصلی کارشناسان اولین نقشه راه تولید الگوی پیشرفت کتاب هائی با عناوینِ «سبک زندگی اسلامی یا الگوی توسعه غربی؟»، «پردازش موضوعات جهت ساز؛ رمز مدیریت تحولات»، «نگاهی به گذشته، حال و آینده انقلاب اسلامی»، «طرحی برای مدیریت تحولات اجتماعی» و «تبیین مبنای هدایت نظامات ذهنی» در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفت. گزارش این نشست را از اینجا بشنوید.

انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها