امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۷:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6731
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۹
تعداد بازدید: 131
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مستقر در ستاد انتخابات کشور، محمد شریعتمداری در نشست خبری درباره اجماع ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مستقر در ستاد انتخابات کشور، محمد شریعتمداری در نشست خبری درباره اجماع اصلاح‌طلبان بین عارف، مهرعلیزاده، جهانگیری و شریعتمداری گفت: این اجماع همچنان ادامه دارد و قرار است هر چهار نفر ثبت‌نام کنند.

وی همچنین پس از ثبت‌نام در انتخابات ریاست‌جمهوری در نشست خبری خود، درباره حصر موسوی و کروبی، گفت: تمام تلاشم را برای آزادی زندانیان پس از حوادث سال 88 به کار خواهم گرفت.

شریعتمداری خاطرنشان کرد: من تا آخرین لحظات ثبت‌نام منتظر ماندم تا شاید آقای هاشمی یا خاتمی وارد عرصه شوند اما آنها نیامدند.

وی با بیان اینکه ما در مسیرمان با بداخلاقی‌هایی مواجه شدیم، تصریح کرد: با وجود اینکه مقام معظم رهبری به صراحت بر ضرورت حضور افکار و اندیشه‌های مختلف تأکید داشتند، متأسفانه شاهد کج‌خلقی‌های بودیم که شاید بخشی از دلیل نیامدن آقای هاشمی و خاتمی باشد.

شریعتمداری با بیان اینکه من آمده‌ام تا در عمل ثابت کنم راه رستگاری ملت دوری از رذایل و حرکت به سمت خصائل است، گفت: آمده‌ام تا قطار هوشمند مدیریت کشور را به ریل حقیقی بازگردانم و زخم‌های عارض شده بر پیکره اقتصاد، سیاست و فرهنگ را التیام بخشم و آمده‌ام وفاق و همدلی را به جای نفاق و تفرقه بنشانم و محصول آن که پیشرفت و عدالت و معیشت آبرومندانه است، تقدیم ملت کنم.

این کاندیدای ریاست جمهوری در بخش دیگری از سخنانش در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه شما سال‌های 63 تا 73 چه فعالیتی داشته‌اید که در رزومه شما وجود ندارد؟، متذکر شد: من در آن زمان در دولت آقای موسوی در دفتر امور انقلاب فعالیت می‌کردم. نگارش قانون اطلاعات برای ایجاد تمرکز در بخش اطلاعات و ضد اطلاعات را نیز در آن زمان انجام دادیم و در بخش نظارت بر فعالیت‌های اقتصادی همکاری داشتم.

محمد شریعتمداری پس از حضور در ستاد انتخابات کشور در پاسخ به این پرسش که در صورت حضور هاشمی چه تصمیمی می‌گیرید؟، گفت: تاکنون آقای هاشمی نیامده است، اما اگر بیاید من کنار می‌کشم.

این کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری در پایان گفت: دولت ما دولت اعتدال است و در جهت وفاق تلاش خواهیم کرد و برای حل مشکل زندانیان پس از 88 تمام توانم را به کار خواهم گرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار