امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۸:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67321
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۸
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدعباس عراقچی عضو گروه مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان در خصوص برخی اخبار مربوط به جزئیات روند ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدعباس عراقچی عضو گروه مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان در خصوص برخی اخبار مربوط به جزئیات روند اجرای «برنامه اقدام مشترک» از جمله اجبار کشورمان به خرید و واردات از کشورهای خاص گفت: محدودیت‌هایی بر اساس تحریم‌های غیرعادلانه و سال‌های گذشته بر تجارت کشور ما تحمیل شده که در چارچوب توافق ژنو بخش قابل توجهی از این تحریم‌ها در حال رفع است.

وی تأکید کرد: بر اساس برنامه اقدام مشترک ژنو، جمهوری اسلامی ایران برای تأمین کالاهای مورد نیاز خود به هیچ وجه محدود به خرید و واردات از شرکت یا شرکت‌ها در کشورهای خاصی نیست بلکه طرف‌های مقابل تجاری را تنها خود انتخاب می‌کند.

معاون وزیر خارجه خاطرنشان کرد:‌ حفظ استقلال و عزت ملی همواره مهم‌ترین هدف وزارت امور خارجه، به خصوص در مذاکرات با 1+5 بوده و جمهوری اسلامی ایران هیچ گاه پیشنهادهایی را که کوچکترین خدشه‌ای به استقلال و عزت کشور وارد کند، نپذیرفته و نخواهد پذیرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها