امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۲:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67328
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۸
تعداد بازدید: 181
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه استقلال، کنفرانس مطبوعاتی پیش از مسابقه الریان قطر مقابل استقلال با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه استقلال، کنفرانس مطبوعاتی پیش از مسابقه الریان قطر مقابل استقلال با حضور امیر قلعه‌نویی و خسرو حیدری ساعت 11:40 پیش از ظهر امروز به وقت تهران در سالن کنفرانس مطبوعاتی باشگاه الریان برگزار شد.

امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم فوتبال استقلال در ابتدا گفت: همان‌طور که مستحضر هستید هر 2 تیم استقلال و الریان بازی اول‌شان را واگذار کردند و بنابراین مسابقه فردا برای بازگشتن به جدول برای هر 2 تیم اهمیت زیادی دارد.

ما البته در مسابقه قبلی مقابل الشباب در تهران بابت داوری لطمه زیادی خوردیم، امیدوارم که کنفدراسیون فوتبال آسیا نظارت دقیقی روی داوری‌ها داشته باشد ما فصل گذشته هم در مسابقه برگشت مقابل سئول در تهران به دلیل اشتباه داور عربستانی متضرر شدیم و بازهم تاکید می‌کنم که انتظار داریم کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره داوری و نحوه انتخاب داوران ترتیب اثر بهتری بدهد.

به گزارش فارس، وی ادامه داد: که ما برای کسب سه امتیاز به قطر آمده‌ایم تیم الریان را به خوبی آنالیز کردیم. آنها در 2 هفته گذشته به 2 پیروزی خوب دست یافتند. ما به جایگاه الریان در جدول لیگ قطر اعتنایی نمی‌کنیم بلکه اعتقاد داریم آنها در هفته‌های گذشته روند صعودی داشتند و مسلماً حریف خطرناکی برای ما خواهند بود.

قلعه‌نویی در پاسخ به سوالی درباره تغییرات تیم الریان نسبت به فصل گذشته که مقابل استقلال قرار گرفت توضیح داد: با رفتن تاباتا مسلماً‌ تیم الریان دچار مشکل شد. تاباتا به السد قطر رفت و تا زمانی که الریان بخواهد این انتقال را جبران کند مسلما متحمل خسارت می‌شود، اما این تیم در دو هفته گذشته نشان داد که به انسجام تاکتیکی دست یافته و اگر اشتباه نکنم در یکی از مسابقات شما در هفته گذشته هفت گل توسط تیم الریان به ثمر رسید پس این نشان می‌دهد که تیم الریان بهتر از قبل شده است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در حاشیه این کنفرانس خبری درباره تعداد مصدومان تیم استقلال برای مسابقه فردا گفت: ما سه بازیکن مصدوم داشتیم که خوشبختانه  به تیم اضافه شدند و ما با حضور آنها می‌توانیم به شرایط بهتری دست یابیم.

خبرنگار قطری درباره انتظار قلعه‌نویی برای بازی فردا پرسید و در پاسخ شنید ما فقط سه امتیاز را می‌خواهیم و به لطف خدا امیدواریم به این مهم دست یابیم.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها