امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۶:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67331
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۸
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بورس انرژی،  شاپور محمدی با اشاره به 5 هزار میلیارد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بورس انرژی،  شاپور محمدی با اشاره به 5 هزار میلیارد ریال معاملات بورس انرژی در یک سال گذشته، گفت: جایگاه بورس انرژی امروز غیر قابل انکار است و دولت حسابی ویژه بر این بورس باز کرده است.

وی افزود: حجم معاملات بورس انرژی در اولین سال شکل گیری آن بسیار مناسب بوده و آینده این بورس روشن است.

مدیر عامل پیشین بورس انرژی به نگاه ویژه دولت به بازار سرمایه و بورس انرژی اشاره کرد و افزود: در مجموعه دولت و وزارتخانه های نفت و نیرو نگرش مثبتی به بورس انرژی وجود دارد و فعالیت بورس چهارم پس از یک سال تثبیت شده است.

معاون وزیر امور اقتصاد و دارایی به عرضه قریب الوقوع نفت خام در بورس انرژی اشاره کرد و گفت: بورس انرژی امروز به جایگاه غیر قابل بازگشتی رسیده و اعتماد وزارتخانه های نفت و نیرو به ساختار بورس انرژی نشان دهنده عملکرد مناسب این بورس است.

شاپور محمدی که پیش از این مدیر عامل بورس انرژی بود، امروز در قامت معاون اقتصادی وزارت امور اقتصاد و دارایی در جمع کارکنان بورس انرژی حاضر شد.

انتهای پیام/آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها