امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۵:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67372
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد‌باقر نوبخت، معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهوری ظهر امروز در ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد‌باقر نوبخت، معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهوری ظهر امروز در حاشیه نهمین نشست روسای پلیس راهور در جمع خبرنگاران گفت: فصل مشترک فعالیت‌های پلیس و قوه مجریه مردم هستند و هدف همه ما خدمت رسانی بهتر به آنهاست.

وی گفت: سلامت هر کشور از اهمیت بالایی قرار دارد و پلیس زمانی که تعداد کشته‌شدگان جاده‌ای را از 28 هزار نفر به 18 هزار نفر کاهش می‌دهد اینها نشان دهنده نقش پلیس در افزایش سلامت جامعه است.

نوبخت با اشاره به اینکه برادران شما در قوه مجریه 6 ماه تلاش کردند تا مردم در تعطیلات نوروزی در آرامش باشند گفت: حال که کار ما تمام شده کار ماموران پلیس راهور شروع شده و اینها هستند که در جاده‌ها مسئول برقراری امنیت به شمار می‌آیند.

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور در پاسخ به این سوال که چه همکاری‌ای قرار است میان پلیس و قوه مجریه باشد گفت: بر اساس توافقی که با سردار مومنی داشتیم قرار شد ارتباط ما با ایشان مستمر باشد تا ما از کمبودها و نیازهای ماموران خدوم پلیس باخبر شده و همچنین بتوانیم در برنامه‌ریزی‌های آتی از آنها کمک بگیریم.

محمد‌باقر نوبخت در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران درباره اینکه یکی از مشکلات ناجا در بحث شماره‌گذاری نکردن برخی خودروها بوده و حال آنکه دولت خودش متولی خودروسازان است گفت: هدف ناجا همیشه حفظ جان مردم و خدمت رسانی بیشتر به آنها بوده و ما هم این وعده را می‌دهیم که از این پس با توجه به این هدف بزرگ ناجا به کمک این مجموعه آمده و با این سیاست برخورد کنیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها