امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۰:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67379
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 142
 ابوالقاسم خسروی‌سهل‌آبادی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص ...

 ابوالقاسم خسروی‌سهل‌آبادی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص استیضاح وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: با توجه به اینکه وزیر این وزارتخانه نسبت به دیگر وزارتخانه‌ها فعالیت کاری خود را دیرتر آغاز کرده است و  از طرف دیگر با توجه به مشکلات این وزارتخانه در حوزه‌های اعتباری، سند تحول و موارد دیگر، ‌معتقدم باید فرصت بیشتری به وزیر داد.

وی در خصوص تغییر مدیریت‌ها در وزارت آموزش و پرورش گفت: با توجه به سخنان وزیر آموزش و پرورش در کمیسیون آموزش مجلس که خود را فردی متعادل و اعتدال‌گرا مطرح کرد، انتظار نمایندگان مجلس این است که این سخنان در عملکرد وی نیز دیده شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس عنوان کرد: عزل و نصب مدیران آموزش و پرورش بر اساس برخی گرایشات سیاسی و سن بالای این افراد، باعث نگرانی نمایندگان مجلس شده است.

وی در خصوص موضوع استیضاح وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: گویا استیضاح وزیر آموزش و پرورش به امضاء تعداد بسیاری از نمایندگان مجلس رسیده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها