امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۷:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67387
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 61
  به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محمدباقر قالیباف در ششمین جشنواره سابپورتال شهرداری تهران و سومین جشنواره سابپورتال‌های محله‌های تهران اظهارداشت: ...

  به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محمدباقر قالیباف در ششمین جشنواره سابپورتال شهرداری تهران و سومین جشنواره سابپورتال‌های محله‌های تهران اظهارداشت: بنده در حوزه IT تخصصی ندارم و صاحب نظر نیستم ولی مدیری هستم که به فن اوری و تکنولوژی اهمیت می‌دهم  و می‌توان اکثر اقدامات را از طریق فناوری انجام داد.

وی ادامه داد: در حوزه استفاده از فناوری و تکنولوژی فرقی نمی‌کند کارها سخت افزاری باشد یا نرم افزاری، فرهنگی یا اقتصادی، باورهای دینی و یا موضوعات فرهنگی، می‌توان از این طریق اقدامات موثری انجام داد.

شهردار تهران گفت: باید در حوزه فناوری و تکنولوژی، عدالت و کرامت انسانها نیز مد نظر قرار داد و در این حوزه هم می‌توان با فساد مبارزه کرد و هم ایجاد اشتغال برای نیروهایی که تحصیل کرده در این حوزه و جوان هستند.

قالیباف گفت: در سفر اخیری که به یکی از کشورهای توسعه یافته داشته‌ام سرعت تغییر و تحولات را آنچنان دیدم که شگفت زده شدم و از این باب خجالت می‌کشم بگویم پل طبقاتی صدر و تونل نیایش را 24 ماهه ساخته‌ایم حال بگذریم از اینکه یک بیمارستان دو طبقه 90 تختخوابی را 17 سال طول می‌کشد تا ساخته شود.

شهردار تهران افزود: از امروز تا سال 2050 در آن کشور توسعه یافته برنامه ریزی هفتگی صورت گرفته و می‌دانند هر هفته چند نفر و چه ظرفیتی به سطح شهر اضافه می‌شود و بنده با دیدن این اقدامات صورت گرفته خجالت می‌کشیدم بگویم دنبال برنامه‌ریزی و کوچک‌سازی از الان هستیم.

وی با تاکید بر اینکه 4 سال وقت زیادی برای ارائه خدمت است، گفت: در این مدت می‌توانیم اقدامات زیادی در حوزه فناوری و تکنولوژی داشته باشیم و در این مسیر جوانان را جذب و ایجاد اشتغال کنیم.

قالیباف تاکید کرد: باید در این بخش دید عدالت رعایت شود و تمام زیرساختهای لازم در اقصی نقاط شهر استفاده شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها