امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۶:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67389
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، افشین حیدری صبح امروز در دومین نشست ستاد هماهنگی خدمات سفر استان که در محل استانداری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، افشین حیدری صبح امروز در دومین نشست ستاد هماهنگی خدمات سفر استان که در محل استانداری خوزستان تشکیل شد اظهار کرد: در شرایط کنونی با کمبود شدید فضای هتل‌ها در استان مواجه هستیم.

وی افزود: هتل‌ها، متل‌ها و مسافرخانه‌های استان بیش از 6 هزار و 116 تخت برای اسکان مسافران نوروزی آماده پذیرایی دارند که این میزان فضا قطعا با کمبود مواجه است.

حیدری خاطرنشان کرد: استان خوزستان اصلی‌ترین استان در بخش راهیان‌نور است و به این دلیل می‌کوشیم تا شرایط مناسبی برای حضور این کاروان‌ها مهیا کنیم.

مدیرکل میراث فرهنگی خوزستان تاکید کرد: در ستاد هماهنگی خدمات سفر کشور برای استان خوزستان جایگاه ویژه‌ای در نظر گرفته شده است و به این استان به دلیل حضور کاروان‌های راهیان نور توجه خاص می‌شود.

وی از دستگاه‌های عضو ستاد هماهنگی خدمات سفر خوزستان درخواست‌هایی داشت و گفت: اعضای ستاد هماهنگی خدمات سفر، رابطین خود را برای حضور در محل ستاد در اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان معرفی کنند.

حیدری افزود: در صورتیکه شهرستان‌ها و ادارات کل عضو ستاد اقلام تبلیغاتی آماده‌ای برای چاپ دارند و امکان چاپ برایشان مهیا نشده است می‌توانند با ارسال فایل چاپی به اداره کل میراث فرهنگی مقدمات چاپ اقلام را فراهم کنند.

انتهای پیام/72006/ع10
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها