امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۰۶:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67391
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، عبدالمجید عقیلی پیش ازظهر امروز در دومین نشست ستاد هماهنگی خدمات سفر استان که در محل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، عبدالمجید عقیلی پیش ازظهر امروز در دومین نشست ستاد هماهنگی خدمات سفر استان که در محل استانداری خوزستان تشکیل شد اظهار داشت: با احداث اردوگاه‌های راهیان نور در سراسر خوزستان تا حد زیادی مشکل اسکان در بخش راهیان نور برطرف شده است.

وی افزود: در شرایط کنونی در اردوگاه شهید باکری خرمشهر بیش از 12 هزار نفر ظرفیت اسکان وجود دارد و این ظرفیت تا حد زیادی مشکلات در این زمینه را برطرف می‌کند.

این مسئول گفت: اردوگاه شرق کارون بیش از 3 هزار و 500 نفر ظرفیت اسکان وجود دارد و این ظرفیت جدای از ظرفیت اسکان در اردوگاه‌های شهید محلاتی و... است.

مدیر کل حفظ و احیای ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان ادامه داد: در این محل‌های اسکان فضاهای مناسبی برای اسکان در نظر گرفته شده که از نظر تخت‌ها و سایر امکانات رفاهی شرایط مناسبی دارند.

عقیلی با اشاره به اینکه دستگاه‌های فرهنگی با ستاد راهیان نور همکاری نکرده‌اند، متذکر شد: دستگاه‌های متولی فرهنگی بجز میراث فرهنگی خوزستان در راستای اطلاع‌رسانی به ستاد راهیان نور همکاری نکرده‌اند و در این زمینه باید اهتمام ویژه‌ای وجود داشته باشد.

وی تاکید کرد: در حال حاضر آمار موجود در بخش راهیان نور بسیار دقیق بدست می‌آید و در این زمینه سامانه ویژه‌ای در نظر گرفته شده است.
انتهای پیام/72006/ن30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها