امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۰:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67396
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
میرعباس شهبازی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: در پی اعلام مرکز 110 شهرستان مبنی بر یک مورد مرگ مشکوک در اثر برق گرفتگی و دلالت ...

میرعباس شهبازی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: در پی اعلام مرکز 110 شهرستان مبنی بر یک مورد مرگ مشکوک در اثر برق گرفتگی و دلالت متوفی به اورژانس شهرستان مامورین بلافاصله به جهت بررسی موضوع اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی افزود: پس از تحقیقات لازم ماموران مشخص شد که متوفی در هنگام سرقت سیم‌های برق دچار برق گرفتگی شده و فوت کرده است.

وی خاطرنشان کرد: پس از بازرسی از محل، ماموران یقین پیدا کردند که متوفی سارق بوده و در هنگام قطع تعدادی از سیم‌های برق فشارقوی دچار حادثه شده است.

شهبازی اضافه کرد: در ادامه این موضوع 2 نفر از همدستان متوفی را که از سارقین سابقه‌دار هستند شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی گفت: در بازرسی از منازل متهمان دستگیر شده یک قبضه اسلحه کلاش تاشو و 18 فشنگ جنگی و یک تیغه خشاب خالی اسلحه مربوطه و نیز یکدستگاه موتورسیکلت سرقتی در حوزه شهرستان ایلام کشف و ضبط شد.
انتهای پیام/2246/ع20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها