امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۵:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67397
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر، محموله 40 تنی جمعیت هلال احمر شامل اقلامی چون چادر، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر، محموله 40 تنی جمعیت هلال احمر شامل اقلامی چون چادر، پتو، وسایل آشپزخانه، پشه‌بند، کنسرو مواد غذایی، برنج و حبوبات است که امروز صبح به جمهوری آفریقای مرکزی ارسال شد.

علاوه بر این، جمعیت هلال‌احمر ایران مبلغی را با هماهنگی فدراسیون صلیب سرخ و هلال احمر به آوارگان آفریقای مرکزی که از دسامبر گذشته همواره در جست‌وجوی سرپناه امن در داخل کشور و همچنین مرزهای کشورهای همسایه بوده‌اند کمک کند.

بنابراین گزارش، یک تیم چهار نفره ارزیاب با سرپرستی ناصر چرخساز، معاون عملیات امداد و نجات جهت بررسی شرایط و خرید از منابع محلی و در صورت نیاز ارسال محموله‌های بشردوستانه بعدی به این کشور اعزام شده‌اند.

جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران به عنوان عضوی از فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های صلیب‌سرخ و هلال‌احمر تصمیم گرفت تا به منظور عمل به وظایف بشردوستانه خود و همچنین پاسخ به استمداد منتشره فدراسیون بین‌المللی، این محموله امدادی را به جمهوری آفریقای مرکزی ارسال کند. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها