امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۷:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67404
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ خالقی، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی استان یزد در تشریح این خبر گفت:‌ در پی سرقت‌های متعدد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ خالقی، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی استان یزد در تشریح این خبر گفت:‌ در پی سرقت‌های متعدد سرقت منزل و سرقت به عنف با اعلام شکایت مالباختگان در سطح استان موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: کارآگاهان این پلیس پس از انجام تحقیقات و بررسی‌های لازم دریافتند فردی به هویت مشخص توسط کلانتری شناسایی و دستگیر و با انجام تحقیقات به عمل آمده،‌ متهم به 12 فقره منزل اعتراف کرده است. خالقی ادامه داد: با تجمیع اطلاعات و داشتن آگاهی کارآگاهان از شیوه‌ها و شگردهای انجام سرقت همچنین جغرافیای وقوع جرم مذکور در مناطق مختلف استان یزد، متهم توسط مامورین اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی مورد تحقیقات پلیسی و تخصصی قرار گرفته، که با درایت افسر پرونده چاره‌ای جز به بیان جرایم انجام شده را نداشته و علاوه بر موارد اعترافی در کلانتری به 78 فقره منزل نیز معترف گردید. تحقیقات در خصوص شناسایی و دستگیری همدستان، مال‌خران و دیگر عوامل دخیل در ارتکاب سرقت‌ها ادامه دارد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی استان یزد در پایان خاطرنشان کرد: در بررسی بعمل آمده مشخص گردید سارق جهت تامین هزینه‌های اعتیاد خود و تامین مخارج و راحت‌طلبی دست به این سرقت‌ها زده که پس از تکمیل تحقیقات به همراه پرونده به دادسرا معرفی و با قرار مناسب ندامتگاه زندان گردید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار