امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۸:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67405
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، آرش قنبری ظهر امروز در جلسه ستاد اجرایی هماهنگی خدمات سفر خوزستان اظهار کرد: در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، آرش قنبری ظهر امروز در جلسه ستاد اجرایی هماهنگی خدمات سفر خوزستان اظهار کرد: در سال‌جاری هماهنگی‌های زیادی در راستای راه‌اندازی ستاد خدمات سفر شوشتر انجام شده است و به این دلیل ستاد شهرستان شوشتر یک ماه زودتر در تاریخ 8 بهمن ماه تشکیل شد.

وی با اشاره به اهمیت وجود سازه‌های آبی تاریخی شوشتر اظهار داشت: در هماهنگی‌های لازم در سطح شهرستان شوشتر 24 آموزشگاه برای اسکان مهیا شده است و در صورت لزوم می‌توان این تعداد را افزایش داد.

وی خاطر نشان کرد: شهرستان شوشتر شهری با سازه‌های آبی ثبت جهانی شده، نیازمند توجه ویژه مسئولان در اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان است و امیدواریم در این زمینه توجه ویژه‌ای به این بخش شود.

قنبری با اشاره به شرایط موجود در سطح شهرستان شوشتر گفت: در شهرستان شوشتر برای اداره ستاد هماهنگی خدمات سفر و رفع مشکلات نیازمند اعتبار هستیم و در این زمینه باید توجه ویژه‌ای شود.

معاون فرماندار شوشتر تاکید کرد: در شرایط کنونی فضاهای اسکان در شوشتر همگی مهیای پذیرایی از مهمانان نوروزی هستند و به این دلیل نظارت‌ها بر فضاهای اسکان به دقت انجام می‌شود.

انتهای پیام/72006/ع20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها