امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۳:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67412
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، محمدحسن کرمانی افزود: دفاتری که مجوز بند ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، محمدحسن کرمانی افزود: دفاتری که مجوز بند "ب" از سازمان میراث فرهنگی دارند دارای حوزه فعالیت مشخص هستند، این دفاتر باید از نظر قانونی و تخصصی براساس تعریفی که در قانون آمده عمل کنند و خروج از این تعاریفی که در قوانین آمده تخلف محسوب می‌شود.
رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی کشور ادامه داد: هیچ یک از دفاتر ما مجاز به فروش بلیت کنسرت‌های غیرمجاز و تبلیغ اموری که خلاف قانون است نیستند، اگر مواردی از این دست اتفاق بیفتد خلاف مقررات است و با متخلفان برخورد می شود.
کرمانی تصریح کرد: وظایف و محدوده فعالیت‌های آژانس‌ها مکانیزم قانونی مشخصی دارد، در دفاتر آژانس‌ها بلیط قطار، هواپیما، رزرو هتل و بلیط کنسرت‌هایی که براساس مقررات کشور باشد به فروش می‌رسد و هیچ آژانسی حق فروش و تبلیغ خدمات مغایر با قوانین کشور را ندارد.
وی یادآور شد: فروش بلیت کنسرت‌های غیرقانونی و برخی اقلام دیگر که با موازین کشور ما همخوانی ندارد جزء کار ما نیست و به طور کلی غیرقانونی است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها